Najtrudniejszym wyzwaniem w League Of Legends nie jest ten, kogo myślisz, a nieznany gracz jest przytłoczony faktem, że nikt nie może go pokonać.


„Speedruns” to gatunek, który jest zaniedbywany przez autorytety fabularne, ale jest też bardzo ciekawy.

League of Legends to oczywisty pojedynek. Większość naszych graczy postawiła sobie cel w meczach drużynowych i poszliśmy do niego, a niewielki procent społeczności osiągnął wyższe stopnie, a nawet został zawodowymi graczami. Jest to coś, co jest zintegrowane z samym tytułem. Ale nie jedyne wyzwanie. Jest to nieco dziwne podejście do gier typu MOBA, mało znane fanom, choć popularne w innych grach wideo. Odwołujemy się do cudownego świata „speedrunów”.

Najbardziej absurdalne wyzwanie będzie dozwolone w League of Legends

Dla osób spoza witryny „wyścigi” polegają wyłącznie na jak najszybszym ukończeniu określonego wyzwania. Walka z czasem jest dość prosta, ale wiąże się z surrealistycznymi wyzwaniami. W League of Legends istnieje dwanaście rodzajów „speedrunu”. Niektóre polegają na przejęciu stu sługusów, zabiciu smoka lub przejęciu władzy w określonym czasie. Wyzwania wykonuje się, grając przeciwko botom, a ich trudność jest szczególnie zoptymalizowana w projektowaniu ukończonych planów. Ma o wiele więcej zalet, niż się wydaje, zwłaszcza gdy skupiamy się na konkretnym wyzwaniu.

Najbardziej surrealistyczny „speedrun” w League of Legends polega na przegraniu gry. Moje są wtedy, gdy wchodzę do kwalifikacji, ale tutaj są trudniejsze. Musisz tylko zacząć trenować przeciwko botom i rzucić swój link w rekordowym czasie. Jeśli kiedykolwiek grałeś przeciwko sztucznej inteligencji, wiesz, że gra jest bardzo zła, ponieważ musisz wykonać wiele sztuczek, aby zamienić tych potężnych przeciwników w drużynę, która burzy wieże z prędkością światła. Cały pokaz rzeczy. Jeśli nadal nie widzisz, że to trudne, możesz pomyśleć, zanim to zrobisz. Konkluzja z pewnością nie jest taka sama.

Automata jest trudniejszy do stracenia niż się wydaje

Zasady zaangażowania są dość proste. Będziesz jedynym w drużynie i zmierzysz się z liczbą samochodów, które lubisz na poziomie trudności, w jak największym stopniu. Rekord sezonu 13 bije Bienenkiler, nieznany publiczności zawodnik, który przegrał w 8 minut i 2 sekundy. Jest też świadkiem rozgrzeszonym (biorąc pod uwagę czasy, które minęły). W marcu 2021 dostał robota, który pokonał go w 7 minut i 49 sekund. Jest to najniższy wynik w historii, a także jedyny „bieg” w czasie 7:50 lub mniej. Pamiętaj, że League of Legends ciągle się zmienia, co oznacza, że ​​najszybsze czasy znacznie się różnią każdego roku.

Decyzja o utracie rekordu czasu jest w zasadzie znana społeczności. Wszystkie wnętrza, jakkolwiek pojedyncze, składają się. Record używa Amumu i dolnej linii. Tam musisz ustawić się między blokadą wieży, a drugą blokadą w alejce, gromadząc jak najwięcej fal satelitów. Mumia jest wybrana, a jej E (Tantrum) ma pasywny efekt zmniejszania obrażeń podstawowych ataków stworów. Istnieje kilka sztuczek, aby uzyskać wystarczająco dużą falę, aby Caitlyn i Master Yi, którym przydzielono boty z dolnej linii, zaczęli niszczyć wieże.

Stąd dostają prostą rzecz przez kilka minut. Musimy spróbować manipulować naszą kawalerią i sprawić, by przechwytywanie jak największej liczby fal wroga zajęło jak najwięcej czasu. Musisz także utrzymywać stwory-wabiki na linii i być aktywne. W żadnym momencie ciągłe „pchnięcie” nie powinno ustać. Chodzi o kierowanie satelitami i kontrolowanie fal. Kluczem jest, na przykład, gdy wrogowie blokują połączenie, nie przyciągaj więcej niż jednej fali. Dodatkowo musisz wysłać Shena (którego umieścimy w środku) jako ostatniego i połączyć atak na drugi automat, symulując atak.

Oprócz Master Yi, Caitlyn i Shen jest Soraka. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, ten robot nie weźmie udziału w grze, ale jego ostatni zawsze pozostanie, aby poprawić mały błąd. Doskonale zaprojektował mechanizm, w którym wszystko działa na porażkę. To bardzo ciekawy sposób czytania historii, o których prawie nikt nie wie. Jako jedno z najciekawszych nagrań wideo uzyskało ledwie kilka tysięcy wyświetleń na YouTube. Prawda jest taka, że ​​to bardzo zdrowa rywalizacja, na którą zamieszanie związane z igrzyskami nie miało większego wpływu. Są w zawieszeniu z powodu ignorancji, więc mamy nadzieję, że przyczynimy się do tej sprawy.

Innym ciekawym i być może bardziej celowym zapisem jest szybkie zwycięstwo. To bardzo ciekawe ćwiczenie, jeśli chcesz spróbować tego świata lub spróbować znaleźć się na liście pamiętnych wydarzeń League of Legends. Bardzo trudno się do niego zakraść, bo zwycięstwo jest w 4 minuty i 32 sekundy. Jednak znalezienie się w piątce najszybszych na świecie nie kosztuje dużo.Źródło : https://nationworldnews.com/the-most-difficult-challenge-in-league-of-legends-is-not-who-you-think-and-the-unknown-player-is-overwhelmed-by-the-fact-that-no-one-can-beat-him/