Najszybszy sposób na awans w League of Legends


INSCMagazine: Bądź towarzyski!

Poziomowanie konta league of legend było tematem wielkiej dyskusji od czasu premiery gry w 2009 roku. podniecenie, gracz często szukał najszybszego sposobu na zapewnienie sobie przewagi w rankingu swojej gry na najwyższym poziomie. dzisiaj około 8 milionów ludzi gra w tę grę codziennie, więc biorąc pod uwagę popularność tej gry, konkurencja jest zbyt duża, a czasami ludziom trudno jest ocenić swoją grę.

Wskazówki, jak najszybciej osiągnąć poziom 30

Przejście od poziomu 0 do poziomu 30 jest niesamowite i zapewnia wrażenia nie z tego świata podczas rozgrywki. Uzyskanie lol boostingu jest idealna opcja, jeśli chcesz podnieść ocenę ELO swojej gry.Dzięki poniższym wskazówkom możesz szybko wspiąć się po drabinie rankingu w grze.

1. Wygraj jak najwięcej meczów ligowych –

jedyną rzeczą, która może pomóc ci podnieść poziom, jest coraz większe doświadczanie tej gry. Im bardziej starasz się wygrać grę, tym lepszy wynik. Musisz grać jak najwięcej, aby jak najszybciej poprawić swój ranking. Nie tylko musisz grać w wiele gier, ale upewnij się, że niezależnie od tego, w którą grasz, spróbuj ją wygrać, ponieważ wygrana zmniejszy prędkość zdobywania poziomów i sprawi, że będzie ona szybsza niż kiedykolwiek.

2. Zagraj w tryb botów dla początkujących –

Stwórz skuteczną grupę swojego przyjaciela i zacznij od gier planszowych dla początkujących, ponieważ jest to jeden z korzystnych i najskuteczniejszych sposobów na podniesienie poziomu w trakcie gry. Gry dla początkujących będą łatwiejsze do grania, a współczynnik wygranych będzie coraz większy.

Ulubionym sposobem na szybkie ukończenie gry jest zabranie Jinx, Tristany, Caitlyn i wielu innych bohaterów z większą szybkością ataku i wieloma funkcjami automatycznych obrażeń. Poprawi to celność twojej gry i będziesz mógł łatwo przebić się przez te wieże. Uderzenie w wieżę po nadarzającej się okazji byłoby idealną opcją do jej szybkiego zniszczenia.

Wniosek

Zwiększanie rankingu w League of Legends może być zabawą, jeśli jesteś miłośnikiem gier. Ale czasami powtarzanie tej samej czynności może być frustrujące. Aby skutecznie grać w grę, potrzebujesz najpierw dużo cierpliwości i czasu. Rozpocznij swoją przygodę z lolem już teraz i ciesz się zdobywaniem kolejnych poziomów konta.

Źródło : https://theinscribermag.com/the-fastest-way-to-level-in-league-of-legends/