Najnowsze darmowe prezenty od Prime Gaming dla League of Legends i Valorant są już dostępne

Koniec partnerstwa: Riot Games i Amazon

Jeśli jesteś graczem League of Legends lub Valorant i subskrybujesz Prime Gaming, Riot Games i Amazon mają dla Ciebie ostatnią bezpłatną ofertę. Obie firmy oficjalnie zdecydowały się zakończyć współpracę. Zakończenie ich partnerstwa ogłoszono w grudniu, co oznaczało koniec comiesięcznych rozdań, którymi gracze LoL i Valorant cieszą się od kilku lat.

Prezenty z łupami League of Legends

Najnowszy prezent z łupami League of Legends zawiera gwarantowaną, trwałą epicką skórkę, losowy odłamek bohatera, tajemniczą skórkę totemu, 30-dniowe zwiększenie PD, 350 RP i inne bonusy w grze. Będziesz mógł odebrać pakiet, nawet jeśli właśnie się zarejestrowałeś, więc jeśli zastanawiasz się nad subskrypcją Prime Video i Prime Gaming, teraz jest na to świetny moment, zwłaszcza jeśli jesteś graczem League of Legends.

Najnowsza oferta łupów od Prime Gaming dla Valorant zawsze była mniej hojna niż League of Legends, a jej najnowsza oferta nie jest wyjątkiem, a do zebrania była jedynie ikona sprayu. Jest jednak darmowy, więc nie ma na co narzekać.

Dostępność prezentów Prime Gaming

Najnowszy pakiet Prime Gaming do League of Legends będzie dostępny do 14 marca, natomiast pakiet Valorant będzie dostępny do 26 lutego. Korzystajmy zatem, póki są dostępne.

Koniec promocji Prime Gaming

Prime Gaming zdecydowało się nie przedłużać naszej promocji, co oznacza, że ​​ostatnie rozdawanie łupów zakończy się w marcu 2024 roku dla wszystkich naszych gier. Wiemy, że jest to rozczarowujące i chcieliśmy poinformować Cię o tym tak szybko, jak to możliwe.

Źródło: mmos.com