Najlepsze supporty dla Xayah w League of Legends (2024)

Wybór 5 najlepszych supportów dla Xayah w League of Legends

Jeśli grasz w League of Legends i jesteś fanem Xayah jako carry AD, ale nie wiesz, z którym przewoźnikiem ją sparować, nie szukaj dalej! Oto wybór 5 najlepszych wsparcia dla Xayah, które pomogą Ci poprowadzić Twój zespół do zwycięstwa.

#5 Leona

Xayah zawsze korzysta ze wsparcia, które zapewnia dużą kontrolę tłumu, Leona jest do tego idealna. Leona dobrze współpracuje z każdym prowadzącym, ale szczególnie dotyczy to tych, którzy potrafią wykorzystać ogłuszonych wrogów. Xayah wykorzystuje tę umiejętność jeszcze lepiej niż większość. Ponieważ Xayah chce umieścić swoje pióra za wrogami, aby ich unieruchomić, może w rzeczywistości skorzystać z kontroli tłumu Leony i sprawić, że będzie ona trwać jeszcze dłużej. Xayah polega na wybuchowych grach, podczas których ona (i jej wsparcie) może szybko wykorzystać wszystkie swoje umiejętności. Ta kombinacja działa tak dobrze, jak można było mieć nadzieję.

#4 Zira

Ponieważ Zyra jest irytującym wsparciem, Xayah łatwiej jest przeforsować linię i utrzymać kontrolę we własnym tempie. Zadawane przez Zyrę obrażenia od nękania są wystarczająco wysokie, aby zmusić wrogów do obrony przed nią, a także odstraszają niektórych dżunglerów od zbliżania się do linii, ponieważ stawienie czoła jej może być niezwykle frustrujące. Kiedy Zyra zdobędzie swoją superumiejętność, jej zdolność kontrolowania linii jest prawie niezrównana. Zyra jest podobna do innych wspierających AP, takich jak Lux i Brand, w tym sensie, że jej „wsparcie” wynika bardziej z presji, jaką jest w stanie wywrzeć na linii, pozwalając jej prowadzącemu robić to, co do niego należy.

#3 Thresh

Nic dziwnego, że Thresh znajduje się na liście najlepszych produktów, ponieważ tak jest. Thresh jest po prostu najlepszym wszechstronnym wsparciem, który ma również możliwość skutecznej kontroli tłumu. Jeśli chodzi o Thresha, najważniejszym czynnikiem jest to, jak zespół współpracuje. Nie jest trudno wykonać kombinację haków, a potem umrzeć, ponieważ twój ADC też ci nie pomaga. Thresh jest najlepszy, gdy jest z kimś, z kim możesz porozmawiać, ale jest wystarczająco dobry, aby przezwyciężyć te niepowodzenia, jeśli jesteś z nim wystarczająco dobry.

#2 Sona

Jeśli chcesz po prostu solidnego doświadczenia bez większego ryzyka wysadzenia, Sona + Xayah to dobry wybór. Sona zawsze stanowi dobre wsparcie, ponieważ oferuje wszystko, co wsparcie powinno mieć. Potrafi leczyć, zapewniać premie do prędkości, zadawać duże obrażenia od nękania i ogłuszać wrogów, więc trudno znaleźć coś, czego Sona nie potrafi.

#1 Rakan

Nie ulega wątpliwości, że Rakan jest najlepszym wsparciem dla Xayah. W przeciwieństwie do większości innych duetów, Xayah i Rakan są ze sobą szczególnie związani na przestrzeni historii do tego stopnia, że ​​ich umiejętności są faktycznie wzmocnione, gdy są razem. Oprócz ulepszonych umiejętności, ich style gry doskonale się uzupełniają. Są bardzo szybcy w kontaktach, ale we wczesnych fazach gry potrafią także grać w stylu defensywnym.

Źródło: www.highgroundgaming.com