Najlepsze skórki League of Legends, których nie możesz przegapić

League of Legends ma bogatą historię, która sprawia, że ​​wszystko w grze ma niezwykłe znaczenie, i dotyczy to również skórek regularnie wypuszczanych przez Riot Games. Każda linia skórek trafia na rynek gier z wciągającymi alternatywnymi historiami, które dodają jeszcze więcej zabawy. Oto najlepsze skórki League of Legends.

Smok Burzy Lee Sin / Aurelion Sol

Linia skórek Storm Dragon Lee Sin/Aurelion Sol jest prawdopodobnie najlepsza. Umieszczenie dwóch skórek w jednym wpisie może wydawać się oszustwem, ale trudno rozdzielić pewne duety, które odgrywają dla siebie istotną rolę. Charakteryzujący się jedną z najlepszych grafik i animacji w świecie League, Smok Burzy Lee Sin otrzymał swoje moce od Smoka Burzy Aureliona Sola. Chociaż dokuczano, że Smok Burzy, Aurelion Sol, jako Ao Shin w 2013 r. ma przybyć w 2020 r., Lee Sin krytykuje nawet jego wyczucie czasu w dezaprobującym cytacie: „Spóźniłeś się, Ao Shin. SIEDEM lat spóźnienia. » Podczas gdy Smok Burzy Lee Sin kosztuje 1820 RP, Aurelion Sol kosztuje 1350 RP. Jeśli podoba Ci się ogólny wygląd tych dwóch skórek, zalecamy również przyjrzenie się drugiemu Smoczemu Mężczyzny.

Prestiżowy Dwór Faerie Katarina

Oszałamiająca, ale niebezpieczna. Istnieje wiele fantastycznych skórek Faerie Court, ale Katarina jest tylko trochę lepsza od pozostałych. Jednak prestiżowa wersja skórki Faerie Court Katariny jest znacznie lepsza od pozostałych. To właściwie pierwsza prestiżowa skórka Katariny, która zwyciężyła. Nieprestiżowa skórka Katarina Faerie Court nie jest skórką legendarną i można ją kupić w sklepie za około 1350 Riot Points. Wersja prestiżowa to jednak coś, na co będziesz musiał zapracować, zbierając Mityczną Esencję.

Źródło: www.bing.com