Najlepsze memy League of Legends (wrzesień 2022)


Jeśli jest jedna rzecz, którą gracze League of Legends kochają bardziej niż posiadanie komunikatywnego zespołu, to są to memy. To odświeżające, gdy inni gracze mówią o wzlotach i upadkach gry oraz znajdują społeczność w tworzeniu znakomitych memów. Oto najlepsze memy League of Legends miesiąca.

Najlepsze memy League of Legends miesiąca

To nie kij, to laska czarodzieja.

Obraz za pośrednictwem Wiśniowego Mięsa

Ten post na Reddicie autorstwa cherrymeathead to urocze przedstawienie naszych dziecięcych marzeń. Wszystko miało trochę więcej magii i wyobraźni i nigdy nie zapomnimy starych dobrych czasów.

Weź głęboki oddech.

Obraz przez bzdgnhzz

Ten post na Reddicie autorstwa bzdgnhzz opisuje codzienną walkę z zarządzaniem gniewem, z którą borykają się niektórzy gracze League of Legends, oraz niefortunne urządzenia złapane w krzyżowy ogień. To nie było nic osobistego, drogie urządzenie do grania.

Twoja śmierć nie poszła na marne.

Obraz za pośrednictwem Emberily123

Ten post na Reddicie autorstwa Emberily123 ilustruje wewnętrzny konflikt bycia graczem wspierającym. Po śmierci w pobliżu wzmocnienia wrogiego dżunglera może być trudno uzasadnić swojej drużynie, dlaczego było warto. Jednak w środku wiesz, że głęboki oddział był uczciwym handlem.

Związane z: Jak stać się lepszym w Warding w League of Legends

Naprawdę są śpiącymi gigantami.

Obraz za pośrednictwem Rage2quit0

Ten post na Reddicie autorstwa Rage2quit0 pokazuje przywiązanie społeczności do zespołu True Damage stworzonego przez Riot Games. „Giants” było takim bopem, a True Damage miało wspaniałe skórki, ale teraz mamy tylko Pentakill i K/DA. Jednak powrót nie jest poza sferą możliwości.

Nikt nie jest zwolniony z podatków pasowych.

Zdjęcie za pośrednictwem Odeko-Yma

Ten post DeviantArt autorstwa Odeko-Ymy przedstawia tajemniczą logikę niektórych dżunglerów i sposób, w jaki kradną nasze bardzo potrzebne złoto. Nikt tak naprawdę nie rozumie sposobu działania tych nieuchwytnych dżunglerów i być może nigdy tego nie zrobią.

Aby uzyskać więcej artykułów na temat League of Legends, sprawdź, jak Spirit Blossom Sett pojawi się w League of Legends i nie możemy się doczekać tutaj, w Pro Game Guides.Źródło : https://progameguides.com/lol/best-league-of-legends-memes/