Najlepsze liczniki Janna w League of Legends


Wiatr może być potężną siłą, zwłaszcza gdy jest pod kontrolą jednego z League of Legends mistrzowie najlepszych zaklinaczy, Janna. Furia Burzy to najlepszy wybór dla wielu graczy ze względu na ogromną użyteczność, jaką zapewnia swoim kolegom z drużyny, zarówno w walkach drużynowych w alei, jak i na późniejszym etapie.

Janna może zapewnić dobre nękanie swoją umiejętnością Zefir, a także daje kompozycjom dobre narzędzia do angażowania i zwalniania za pomocą Wyjącego Wichru. Jej superumiejętność to niesamowity sposób na odepchnięcie wrogiego ataku, a jednocześnie zapewnia potężne leczenie sojusznikom. Ogólnie rzecz biorąc, może mieć duży wpływ na cały mecz.

Jeśli jednak grasz przeciwko Jannie, istnieje kilku różnych bohaterów, których możesz użyć, aby przeciwdziałać jej skuteczności. Oto najlepsze liczniki Janna w Liga.

Blitzcrank

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Jeśli Janna zostanie trafiona hakiem, istnieje duża szansa, że ​​wkrótce potem zostanie zabita z powodu jej ograniczonej puli zdrowia. Blitzcrank musi po prostu stale grozić starciem, gdy Janna podchodzi, by zadać trochę obrażeń nękaniem i ukarać ją za każdym razem, gdy zmieni pozycję w alei lub podczas napiętej walki drużynowej w późnej fazie gry. Wyeliminowanie jej z walki to świetny sposób, by przechylić wiatry bitwy na twoją korzyść, ponieważ twoi wrogowie nie będą mieli do swojej dyspozycji jej skórki i osłony.

Łodzik

Obraz za pośrednictwem Riot Games

W podobny sposób Nautilus powinien zajmować się Janną, gdy tylko nadarzy się okazja. Trzymaj się naprzód i utrzymuj nacisk, aby wrogi duet nie mógł podejść i zadać obrażeń nękaniem. Zamiast tego wykorzystaj przewagę, którą masz dzięki swojej naturalnej wytrzymałości, aby wypchnąć Jannę z alei za pomocą dużej wymiany.

Pyke

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Niewiarygodne możliwości wybuchowe Pyke’a sprawiają, że Janna staje się siedzącą kaczką, jeśli nie jest w stanie uniknąć jego haka lub ogłuszenia. Nie będzie miała wystarczającej użyteczności, z wyjątkiem jej superumiejętności, by chronić siebie lub jej partnera przed niszczycielską kombinacją, którą Rozpruwacz z Krwawego Portu może zadać wraz ze swoim prowadzącym. Potrafi też być dość mobilny, co utrudnia Jannie trafienie jakichkolwiek umiejętności poza spowolnieniem Zephyra.

Wieśniak

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Głowa Noxusu stanowi niebezpieczne zagrożenie, które może złapać Jannę, jeśli oddali się zbyt daleko od swojego strzelca. Jego Nevermove jest idealną kontrą, gdy Janna chce trochę nękać, ponieważ nie tylko ją unieruchamia, ale także pozwoli Swainowi wciągnąć ją prosto w ramiona czekającego go kolegi z drużyny. Jeśli zdołasz utrzymać się w jej zasięgu, będziesz w stanie złamać ją w alei i śnieżną kulą prowadzącą do sukcesu.

Morgana

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Dzięki lepszemu nękaniu, usuwaniu fal i tarczy magii, która pomaga złagodzić wszelkie ataki, Morgana jest dobrym wyborem, gdy mierzysz się z Janną. Jeśli Upadły zdoła trafić przeciwnika Mrocznym Wiązaniem, Janna nie będzie miała dość, by odeprzeć darmowe obrażenia, które wrogi duet zada w ciągu następnych dwóch do trzech sekund. To jeden z najdłuższych korzeni w grze, a Janna ma tylko tyle zdrowia do stracenia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631a57ff19e04b17b330e36149f5a732&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fbest-janna-counters-in-league-of-legends&c=9267027763961451780&mkt=fr-fr