Najlepsze kontrataki Janny w League of Legends

Czy jesteś graczem League of Legends i szukasz wskazówek, jak pokonać Jannę? Nie panikuj – oto najlepsi bohaterowie, którzy pomogą Ci wspiąć się w rankingach LoL.

Sona

Sona powraca do grona najlepszych wspierających w League of Legends w aktualizacjach od 14.8 do 14.9. Zadaje duże obrażenia swoimi automatycznie wzmocnionymi atakami i pod koniec gry zmienia się w dodatkowy nośnik dzięki znacznym obrażeniom AP, które zadaje. Dodatkowo jego tarcze są bardzo potężne i dzięki jego zdolnościom leczącym utrzymają drużynę w zdrowiu.

Blitzcrank

Kiedy mistrz tarczy nie chce odejść, dlaczego po prostu nie wybrać bohatera z hakiem i zrobić tego sam? To tutaj Blitzcrank wkracza w pojedynek z Janną. Janna jest bardzo nieruchoma, a nieruchomi bohaterowie często walczą z Blitzcrankiem. O ile nie mają też nieruchomego ADC, złapanie Janny hakiem to Twoja największa szansa na sukces na dole mapy.

Zira

Podobnie jak Blitzcrank, Zyra może wykorzystać powolność Janny. Jej ogłuszenie niemal gwarantuje, że będzie musiała użyć Błysku, aby uciec, a jej roślinne umiejętności bierne zadają duże obrażenia i obniżają tarcze Janny. Co więcej, superumiejętność Zyry jest doskonałym narzędziem do walki w linii i może wytrącić Jannę z pozycji.

Najlepsze duety z Janną League of Legends

Według Mobalytics, oto najlepsi bohaterowie, z którymi można grać z Janną w League of Legends w patchu 14.8. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany po wydaniu nowych poprawek. Aby uzyskać więcej informacji na temat daty premiery nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji tutaj.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: estnn.com