Najlepsze konfiguracje i przedmioty dla magów w 14. sezonie LoL

Sezon 14 League of Legends przynosi mnóstwo zmian w rozgrywce, w tym nowe przedmioty, zmiany terenu na mapie i zmiany w neutralnych celach. Łatka 14.1 wprowadza do LoL-a nowe przedmioty, przy czym każda rola otrzymuje kilka bardzo interesujących wyborów pod względem ścieżek budowania.

Gry zamieszek

Najlepsze przedmioty i konstrukcje dla magów w sezonie LoL 14

Omówimy nowe przedmioty przeznaczone dla magów i większości nosicieli AP, abyś mógł lepiej zrozumieć, gdzie świecą się określone przedmioty, a których przedmiotów powinieneś unikać w pośpiechu.

Pierwsze obiekty

Pomijając wyjątki (bohaterowie nie posiadający many, tacy jak Katarina i Mordekaiser), w zależności od wybranego bohatera będziesz chciał szybko zdobyć jeden z następujących przedmiotów:

Cień Ludena

Przedmiot ten, bardzo podobny do Echa Ludena, doskonale radzi sobie z eksplozją wrogich bohaterów dzięki umiejętności pasywnej, która pozwala skupić obrażenia na wrogach, szczególnie jeśli są oni odizolowani.

Występek

Ten przedmiot jest idealny dla bohaterów, którzy polegają na swojej superumiejętności w zadawaniu obrażeń, ponieważ zapewnia nie tylko superstatystyki, ale także superumiejętność powalenia i umiejętność pasywną, która jeszcze bardziej zwiększa twoje możliwości zadawania obrażeń podczas używania superumiejętności.

Laska Wieku

Bardzo niezawodna opcja dla bohaterów takich jak Anivia czy Swain, przedmiot pozostaje prawie taki sam z pewnymi drobnymi poprawkami.

Laska Archanioła

Ten przedmiot jest zarezerwowany dla najbardziej żądnych many bohaterów, którzy wolą zachować dystans.

Buty

W większości przypadków wszyscy mistrzowie AP będą korzystać z jednej z trzech opcji:

Obiekty sytuacyjne

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie wybierzesz innego przedmiotu z pierwszych czterech, o których wspomnieliśmy powyżej, zamiast tego będziesz chciał zbudować te przedmioty:

Burza

Ten przedmiot jest znacznie lepszą wersją Echa Ludena. Statystyki, które zapewnia, zwłaszcza prędkość ruchu w połączeniu z pasywnymi obrażeniami obszarowymi, mogą powodować ogromne obrażenia delikatnych bohaterów.

Nawiedzona maska

To substytut mistrzów
z umiejętnościami zadającymi obrażenia w czasie. Możesz przejść do Udręki Liandry’ego lub przejść do następnego przedmiotu.

Wniosek

Na tym kończą się wszystkie przedmioty, które będziesz chciał zbudować, grając z nosicielami AP w League of Legends. Chociaż może zaistnieć potrzeba optymalizacji ścieżek budowania, biorąc pod uwagę bohatera, którym grasz, i przeciwną kompozycję, w której grasz. Ten przewodnik powinien dać ci ogólne pojęcie o tym, czego możesz się spodziewać pod względem poziomu mocy i przydatności przedmiotów w nowym sezonie.

Źródło: www.gameleap.com