Najlepsza kompilacja Zileana w League of Legends


Witamy w przyszłości, League of Legends gracze. Rzucaj bombami, przyspieszaj sojuszników i przejmij kontrolę nad Summoner’s Rift, grając w Zileana, rezydenta Chronokeepera Runeterry.

Dzięki mnóstwu różnych rodzajów kontroli tłumu, użyteczności i zmieniającej grę superumiejętności, Zilean może odróżnić wygraną walkę drużynową od frustrującego spojrzenia na ekran porażki. Potrafi z łatwością rozproszyć potyczki, zamknąć miejsca wstrzymywania za pomocą bomb, rozsyłać kolegów z drużyny w powietrze z przyśpieszeniem i powstrzymywać wrogów niezawodnym spowolnieniem.

Zileanem można grać zarówno na środkowej linii, jak i na pozycjach wspierających, ale po podniesieniu wskaźnika wygranych w tej pierwszej, zaczął wkradać się do gry w kolejce solo. Oto najlepszy build dla Chronokeepera w Liga na sezon 12.

Runy

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Czary

Wezwanie Aery: Zilean rozwija się w zespole, w którym może zadawać mnóstwo obrażeń jako potężny mag kontrolujący, jednocześnie wzmacniając swoich sojuszników i dając im mnóstwo wsparcia z tylnej linii. W rezultacie Summon Aery jest idealną runą pośrednią, dzięki czemu możesz pełnić obie role podczas walk drużynowych lub walcząc z przeciwnikiem w alei.

Pasmo przepływu many: Dla Zileana im więcej many, tym lepiej, gdy gracze wkraczają coraz dalej w grę. Od czasu aktualizacji wytrzymałości, przedłużające się walki drużynowe stały się normą, co oznacza, że ​​użyteczność i kontrola tłumu Zileana są idealne do dyktowania tempa potyczkom decydującym o grze. Posiadanie dużej puli many z Opaską Przepływu Many powinno mieć pewność, że nie będzie miał pustki, próbując wpłynąć na walkę drużynową.

Transcendencja: Spamowanie umiejętności w walkach drużynowych w późnej fazie gry jest kluczowe dla Zileana, ponieważ może on stale kontrolować obszary za pomocą swoich bomb zegarowych, jednocześnie wzmacniając swoich kolegów z drużyny podczas dłuższej walki drużynowej. Transcendencja pozwala mu nieco bardziej skalować się z przyspieszeniem umiejętności, dając mu dużo wolności od ograniczeń czasu odnowienia.

PrzypiekaćTrochę dodatkowych obrażeń nie zaszkodzi, a w alei Pożoga jest świetnym narzędziem do dalszego nękania wroga, aby zmiękczyć go przed możliwym zasadzeniem przez kolegę z drużyny.

Inspiracja

Dostawa ciastek: Ponieważ Zilean musi być stosunkowo blisko, aby wyrzucić swoje umiejętności, istnieje szansa, że ​​trafi on na złą wymianę w alei. Te ciastka zapewnią mu dobrą kondycję zarówno pod względem zdrowia, jak i many, podczas rzucania zaklęć i otrzymywania obrażeń od innego bohatera.

Tonik Zakrzywienia Czasu: Mimo że Zilean ma dość dużą podstawową pulę many, jego zaklęcia nie są tanie, jeśli chodzi o koszt. Ta runa pozwala graczom wywierać presję na przeciwnikach bez konieczności zatrzymywania się, aby pozwolić mu się zregenerować.

Bonusy: +10 procent prędkości ataku, +9 siły adaptacyjnej, +6 pancerza

Przedmiotów

Przedmioty startowe: Pierścień Dorana, dwie mikstury zdrowia

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Dodatkowe moc umiejętności i obrażenia zadawane stworom są dla Zileana zbyt ważne we wczesnej fazie gry, ponieważ stara się on oczyścić fale na wczesnych poziomach. Jeśli uda mu się zdobyć przewagę we wczesnej fazie rozgrywki w alei, z łatwością zorganizuje gank dla swojego dżunglera. Jeśli grasz we wsparcie Zileana, zacznij od Ostrze Złodziejki Czarów zamiast Pierścienia Dorana.

Przedmioty podstawowe: Wieczny Mróz, Buty Czarnoksiężnika, Kostur Archanioła

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Everfrost jest najlepszym narzędziem dla Zileana, ponieważ dobrze umieszczony korzeń zapewnia, że ​​może rzucić łatwą podwójną kombinację bomby zegarowej na głowę, aby zadać ogromne obrażenia. Nawet jeśli spudłuje, spowolnienie powinno znacznie ułatwić lądowanie bombami, aby można było aktywować ogłuszenie. Tymczasem Kostur Archanioła jest świetnym drugim przedmiotem, dzięki któremu Zilean może zacząć zwiększać pulę many w późniejszych etapach gry, zapewniając jednocześnie sporą ilość obrażeń i zdrowia.

Ostatnie przedmioty: Cosmic Drive, Klepsydra Zhonyi, Banshee’s Veil, Void Staff

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Jedną z największych pułapek Zileana jest brak narzędzi do ucieczki i ogólna przeżywalność. Mimo że ma odrodzenie i przyspieszenie, te narzędzia są zwykle najlepiej zarezerwowane dla jego kolegów z drużyny w walce. Na szczęście może kupić kilka przedmiotów, aby sobie pomóc, niezależnie od tego, czy jest to zwiększenie prędkości ruchu z Kosmicznego Napędu, niewrażliwość z Klepsydry Zhonyi, czy tarczę magii z Banshee’s Veil. Z drugiej strony Kostur Pustki to ostatni przedmiot, który można kupić, jeśli potrzebujesz nieco więcej obrażeń przeciwko każdemu, kto ma dużą odporność na magię.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B6EEA5953BB644A2B31D1E538578352F&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fbest-zilean-build-in-league-of-legends&c=17584466223882864275&mkt=fr-fr