Najlepsza kompilacja Taliyah w League of Legends


W ciągu ostatnich kilku League of Legends patche, gracze obserwowali, jak ulubiona miotacz kamieni Runeterry, Taliyah, ponownie weszła do mety jako potężny wybór na środkowej alei. Tkaczka kamieni odniosła wielki sukces po przerobieniu dużego zestawu, a teraz stała się jedną z najczęściej granych bohaterek w swojej roli.

Taliyah stała się dominującym wyborem dla entuzjastów magów kontrolujących, od zmian w zadawaniu obrażeń w jej Utkanej Salwy po nowe efekty i poprawki jej umiejętności Bezkonkurencyjna Ziemia, ponieważ może zatykać wszelkie przesmyki, odcinać wszelkie ucieczki i spowalniać wrogów dla niej. własna kombinacja umiejętności. Jej konfiguracja jest łatwiejsza do trafienia niż kiedykolwiek wcześniej i może być wyborem do obejrzenia, gdy rozpocznie się letni split 2022.

Oto najlepsza kompilacja Taliyah? Liga na sezon 12.

Najlepsza konstrukcja Taliyah w sezonie 12

Runy

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Dominacja

Porazić prądem: Przy tak dużej ilości kontroli tłumu, jaką Taliyah wnosi do stołu, gracze nie powinni mieć trudności z aktywowaniem dodatkowych obrażeń adaptacyjnych Elektryzacji za pomocą trzech oddzielnych ataków lub umiejętności. Ta runa powinna pomóc środkowym w znalezieniu jeszcze lepszych transakcji podczas próby przetrwania wczesnych etapów gry.

Tani strzał: Kontrola tłumu to nazwa gry, a Tanie Strzały sprawią, że Taliyah będzie uderzać jeszcze mocniej w fazie gry w alei, zadając dodatkowe nieuchronne obrażenia przeciwnikom z ograniczonym ruchem.

Kolekcjoner gałek ocznych: Aby pomóc jej awansować w środkowej i późnej fazie gry, ta runa zachęci graczy Taliyah do wczesnej brudzenia sobie rąk, wzywając ją do wczesnych zasadzek lub wędrować po okolicy z jej umiejętnością pasywną i superumiejętnością Rock Surfing. Dodatkowe AP za obalenie będzie potrzebne, gdy walczysz u boku swoich kolegów z drużyny.

Poszukiwacz skarbów: Podobnie jak w przypadku Kolekcjonera Gałek Ocznych, Poszukiwacz Skarbów sprawi, że Taliyah stanie się bardziej aktywna, dzięki czemu będzie mogła wykorzystać dodatkowe złoto zdobywane dzięki zabójstwom bohaterów. Łowca Nagród zwiększa swoją nagrodę w złocie za każdy ładunek, który zdobędziesz, więc będziesz chciał znaleźć kilka wczesnych potyczek ze swoim dżunglerem, aby zmaksymalizować jego skuteczność.

Inspiracja

Dostawa ciastek: Taliyah ma stosunkowo niską podstawową pulę zdrowia, co oznacza, że ​​Dostawa Ciastek może ją uzupełniać w zdrowie i manę w fazie gry w alei. Jeśli znajdzie się na złym końcu wymiany, może po prostu połknąć ciasteczko i pozostać nawet ze swoim przeciwnikiem.

Kosmiczny Wgląd: Ponieważ wybrany mit Taliyah ma aktywny efekt, ta runa jest ważna, aby 30-sekundowy czas odnowienia przedmiotu nie był taki zły, by sobie z nim poradzić.

Bonusy: +9 siły adaptacyjnej, +9 siły adaptacyjnej, +8 odporności na magię

Przedmiotów

Przedmioty startowe: Pierścień Dorana, dwie mikstury zdrowia

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Pierścień Dorana to podstawowy przedmiot dla większości bohaterów magów, ponieważ daje więcej obrażeń stworom, więcej zdrowia i trochę mocy umiejętności. Są jednak gracze, którzy lubią zacząć od Łzy Bogini, aby otrzymać jeden z podstawowych przedmiotów, Kostur Archanioła, wraz z dodatkową maną, którą otrzymujesz na linii.

Przedmioty podstawowe: Wieczny Mróz, Buty Czarnoksiężnika, Kostur Archanioła

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Everfrost zapewnia każdemu graczowi Taliyah najłatwiejszy czas na skonfigurowanie kombinacji umiejętności po unieruchomieniu wroga lub spowolnieniu go do pełzania na 1,5 sekundy. To wystarczająco dużo czasu, aby zablokować ich kombinacją WE, która pozwala graczowi Taliyah obrzucić je Threaded Volley, gdy czekają na powrót do zdrowia po ogłuszeniu Unraveled Earth.

Z drugiej strony Kostur Archanioła to świetny przedmiot do jednoczesnego zwiększenia many i obrażeń Taliyah. Musi mieć stosunkowo dużą pulę, aby spamować niektóre ze swoich umiejętności o krótkim czasie odnowienia, więc posiadanie dodatkowej many będzie niezbędne w dalszej części gry.

Ostatnie przedmioty: Płomień Cienia, Klepsydra Zhonyi, Kostur Pustki, Zabójczy Kapelusz Rabadona

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Jeśli walczysz z użytkownikami tarcz, Shadowflame jest dobrym przedmiotem do wrzucenia do arsenału, aby Taliyah nadal mogła zadawać obrażenia rotacją zaklęć. Ponieważ opory zostały zwiększone z powodu Ligowe niedawna aktualizacja wytrzymałości, nasza rezydentka Stoneweaver będzie potrzebować jak największej pomocy, aby przygotować członków drużyny na sukces.

Kostur Pustki i Zabójczy Kapelusz Rabadona to klasyczne przedmioty zwiększające obrażenia, które są niezbędne dla większości magów kontrolujących, podczas gdy Zhonya odegra rolę jedynego przycisku awaryjnego Taliyah w walce drużynowej. Mimo że burst został osłabiony w ciągu ostatnich kilku patchów, nadal będzie potrzebować narzędzia do przetrwania, na wypadek gdyby została złapana z pozycji.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=918651D2C81D45E093914DFFCD106573&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fbest-taliyah-build-in-league-of-legends&c=469483244683400826&mkt=fr-fr