Najlepsza kompilacja Kai’Sa ADC w League of Legends


Od czasu premiery w marcu 2018 r. Kai’Sa jest podstawą dolnej alei, oferując przyzwoitą krzywą uczenia się, która pozwala na wysoki potencjał mechanicznej przewagi i absurdalną liczbę obrażeń w późnej fazie gry. League of Legends mecz.

Podobnie jak większość noszonych przez AD, Kai’Sa skaluje się niesamowicie dobrze w trakcie gry, ze względu na jej naturę jako dolnej linii, ale także dzięki prawdziwym i magicznym obrażeniom, które może zadać dzięki umiarkowanie wysokim radiom statystyk w swoim zestawie. jako jej wspólna pozycja. Z właściwymi runami i wzorcami wymiany, jej wczesna faza gry nie jest tak słaba, jak można by się spodziewać, biorąc pod uwagę kompromisy mocy na jej korzyść później.

Chociaż można ją zbudować jako noszącą AP i to jest część jej uroku, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz nią grał jako zadający obrażenia fizyczne bot laner. Jej konfiguracje z mocą umiejętności nie są już tak silne, jak kiedyś, dzięki niedawnym osłabieniom skalowania jej Poszukiwacza Pustki (W), ale z mocą powracającą do tych skal w innych umiejętnościach, jej środkowej alei i poza metą. kompilacje mają rentowność.

Biorąc to pod uwagę, dla tych, którzy chcą grać Córką Pustki w bardziej tradycyjny sposób, oto najlepsza konfiguracja dla AD Kai’Sy w Liga.

To, co najlepsze Runy dla Kai’Sa in Liga

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Dominacja

Grad Ostrzy: Kai’Sy we wczesnej fazie przerywa atak między jej automatycznymi atakami i umiejętnościami, co jest wzmacniane przez Nawałnicę Ostrzy. To świetna runa na wczesną grę w alei, która pozwala ci wyjść na szczyt we wczesnych wymianach. Co więcej, zwiększenie prędkości ataku znacznie ułatwia aktywowanie jej umiejętności biernej i wykańczanie wrogów we wczesnych potyczkach.

Smak Krwi: Z 20-sekundowym czasem odnowienia, Taste of Blood zasadniczo daje dwucyfrowe leczenie każdej potyczki i raz na dwie lub trzy wymiany na linii. Nieodłączne mocne strony Kai’Sy tkwią w jej skalowaniu i mieszanych obrażeniach, a te wybory runiczne mają wzmocnić jej wczesną fazę gry, aby umożliwić jej łatwiejsze prowadzenie zabójczych obrażeń od ataku.

Kolekcja gałki ocznej: Krótka odpowiedź jest taka, że ​​jest po prostu lepszy niż inne opcje z rzędu jako prowadzący AD. Zostaw kumulację Duchów Poro swojemu wsparciu.

Poszukiwacz skarbów: Podobnie jak w przypadku Kolekcji Oczu, inne runy „Łowcy” nie zapewniają Kai’Sie prawie takiej wartości, jak Poszukiwacz Skarbów. Zanim zdobędziesz obalenie (zabij lub asysty) na każdego bohatera, czyli 550 sztuk złota lub darmowy składnik przedmiotu w ekwipunku, dzięki czemu Kai’Sa może przyspieszyć jej niszczycielskie obrażenia mieszane w trakcie gry.

Inspiracja

Magiczne Obuwie: Kai’Sa uwielbia prędkość ruchu! Zwłaszcza 10 dodatkowych MS, które są dostępne za darmo. Poza tym brak konieczności wydawania 300 sztuk złota na buty jest po prostu przyjemniejszy. Wzmocnienia przedmiotów pojawiają się wcześniej, ściganie celów jest łatwiejsze, to naprawdę dobry wybór drugorzędnych run.

Dostawa ciastek: Sustain in lane to nazwa gry. To, w połączeniu z omnivampem zapewnianym przez Ostrze Dorana, sprawia, że ​​zabranie Kai’Sy z alei jest bardzo trudnym zadaniem. A dodatkowa maksymalna wczesna regeneracja many i many sprawia, że ​​frustrowanie przeciwników z alei jest jeszcze łatwiejsze.

Bonusy: +10% do szybkości ataku, +9 do siły adaptacyjnej, +6 do pancerza

Najlepsze przedmioty dla Kai’Sa w Liga

Przedmioty startowe: Ostrze Dorana + mikstura zdrowia

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Sam omnivamp sprawia, że ​​Ostrze Dorana jest mocno niedocenianym przedmiotem we wczesnej fazie gry, który zapewni ci wartość w ekwipunku, dopóki nie będziesz musiał go sprzedać. Ponieważ nie jest to tak restrykcyjne, jak kradzież życia, wysokie obrażenia zadawane przez Kai’Sę wraz ze skalowaniem jej umiejętności w późnej fazie gry nadal będą miały przynajmniej pewną wartość w postaci zdrowia, które zostanie ci zwrócone.

Przedmioty podstawowe: Zabójca Krakenów, Nagolenniki Berserkera, Widmowy Tancerz

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Zakładając, że nie budujesz AP Kai’Sa, Kraken Slayer jest niemal uniwersalnym mitycznym zakupem. Synergia z Nawałnicą Ostrzy i ostateczną prędkością ataku Widmowy Tancerz daje mnóstwo wartości i skalowania. Jeśli potrzebujesz śmiertelności we wczesnej fazie gry, aby drużyna bardziej delikatna, Collector to dobry zakup po Kraken Slayer, ale zdobądź Phantom Dancer w jakiś sposób, kształt lub formę. Teraz, gdy daje AD, Widmowy Tancerz jest mniej niszowym przedmiotem niż wcześniej. Prędkość ruchu, jaką daje, plus premie do prędkości ataku i duchów za jedyne 2600 sztuk złota, są idealne dla bohatera takiego jak Kai’Sa, który potrafi skutecznie zamykać luki i przedzierać się przez cele, gdy tylko znajdą się w zasięgu.

Opcje w późnej fazie gry:

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

O ile gra nie przybiera naprawdę dziwnych zakrętów, Infinity Edge powinien znajdować się wysoko na liście priorytetów przedmiotów w środkowej fazie gry. Zaskakując, że 60% próg trafień krytycznych jest ogromnym powerspike dla każdego prowadzącego AD. Następnie Anioł Stróż zapewnia dodatkową wytrzymałość i drugą szansę w walce, jeśli Kai’Sa zbliży się trochę za blisko z Instynktem Zabójcy (R) lub jedno dotknięcie przed rozpoczęciem walki.

W zależności od nosicieli wroga i ogólnego składu drużyny, rozważ Pozdrowienia Lorda Dominika za zniszczenie pancerza lub Paszczę Malmortiusa za dodatkową odporność na magię i ogólną przeżywalność.

Jeśli walki są przeciągnięte i rozproszone, Krwiopijec jest ważnym czynnikiem w przypadku szóstego przedmiotu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63103579a1fc4e6e91d54a32cbf25b9b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fbest-kaisa-adc-build-in-league-of-legends&c=8082293717298458227&mkt=fr-fr