Najlepsi LOL Junglers: Ranking najlepszych bohaterów w dżungli

Czy potrzebujesz dżunglera na następną wspinaczkę? A może po prostu wypełniasz automatycznie? Nie szukaj dalej – ta lista najlepszych dżunglerów powie Ci, którzy bohaterowie mogą pomóc Ci wygrać w patchu LoL 13.18!

Lista najlepszych dżunglerów w LoL Patch 13.18

Witamy Rek’Sai! Królowa Pustki wciąż ma się dobrze, więc jeśli chcesz szybko decydować o swoich grach, teraz jest dobry moment, aby ją wybrać. Znana twarz obejmuje tron, ale witamy także nowego przybysza!

1. Rek’Sai

Rek’Sai wróciła na szczyt. Wcześniej uważana za jedną z zapomnianych bohaterek, Rek’Sai zyskała popularność dzięki ulepszeniom swoich umiejętności siniaka. Te ulepszenia były jednak zbyt duże i w poprzednich łatkach doznawała kolejnych osłabień. Jednak w dżungli pozostaje o krok przed konkurencją! Najwyraźniej gracze upodobali sobie Stridebreakera jako swój ulubiony mityczny przedmiot. Dobrym wyborem pozostaje również Black Cleaver. Następnie pamiętaj o jak najszybszym ukończeniu gry. Chociaż Rek’Sai jest potężny we wczesnej i środkowej fazie gry, jego zdolność do rozwoju w późnych fazach jest dość słaba. Niemniej jednak wróciła na szczyt i tu pozostanie.

2. Nocny

Dlaczego nagle zrobiło się tu tak ciemno? Minęło trochę czasu, odkąd Nocturne siał spustoszenie w naszych grach rankingowych! Po osłabieniu konkurentów i przydatnym ulepszeniu Stridebreakera, najstarszy koszmar League powraca na szczyt mety w dżungli. Oczywiście gra w Nocturne Assassin jest przyjemniejsza. Rozumiemy. Jednakże umiejętności Nocturne’a prawdopodobnie lepiej nadają się obecnie do roli osiłka – nawet przy zaangażowaniu przypominającym zabójcę. Wykorzystaj maksymalnie sytuację, pogrążając swoich wrogów w ciemności!

3. Jarvan IV

Nerwy Jarvana nie wyrzuciły go jeszcze z tronu. Książę Demacii wciąż jest w doskonałej formie. Chociaż jego statystyki pokazują skutki osłabień, pozostaje najczęściej granym dżunglerem w bieżącej aktualizacji i również radzi sobie bardzo dobrze. Czy być może będziemy potrzebować kolejnego zestawu osłabień Jarvana przed Mistrzostwami Świata w 2023 roku? Odpowiedzi przyniosą najbliższe tygodnie.

Niektóre inne listy rankingowe:

Nadszedł czas, aby przyjrzeć się czempionom poziomu A w aktualizacji 13.18. Jakie są Twoje ulubione wybory?

Mistrzowie klasy A

Ranga A jest nadal uważana za doskonałą. Są to bohaterowie, których możesz łatwo wybrać i którzy pozwolą Ci wygrywać mecze. To są te, które będziesz chciał wybrać, gdy bohaterowie rangi S zostaną zbanowani. Jeśli chcesz wspinać się po szczeblach kariery w pojedynkę, podczas tej aktualizacji musisz dokonać następujących wyborów.

Wśród mistrzów poziomu A znajdujemy:

– Bel’Veth
– Ekko
– Evelynn
– Fiddlesticks
– Groby
– Kayn
– Kha’Zix
– Lee Sin
–Lillia
– Nidalee
–Rammus
–Shaco
– Udyra

Jeśli jesteś kompetentnym graczem, zdecydowanie powinieneś wybrać Nidalee! Dla łatwiejszego wyboru warto przyjrzeć się także Rammusowi. Nie myl go jednak z naszym redaktorem Jonem. Jon może mieć podobne imię, ale nie jest aż tak zaangażowany w League of Legends, a ostatnim razem, gdy sprawdzaliśmy, nie był pancernikiem.

Mistrzowie klasy B

Poziom B obejmuje bohaterów, którzy są dobrzy, ale oczywiście nie tak silni jak Poziom A czy S. Są to wybory, których możesz dokonać w konkretnych meczach, ale sugerujemy opanowanie mistrza przed wybraniem go w trybie rankingowym.

Wśród mistrzów rangi B znajdziemy:

–Diana
–Eliza
– Hecarima
–Ivern
– Karthus
-Krewni
–Maokai
-Mistrz Yi
– MAK
– Sylas
– Taliyah
–VI
– Viego
– Zac

Chociaż Sylas tak naprawdę nie pasuje na tę pozycję, należy go obserwować jako wybieranego w dżungli. Jego statystyki nie są jeszcze wygórowane, ale z pewnością wzrosną z biegiem czasu. Zanim dodasz go do gier rankingowych, przećwicz jego zabójstwa, ponieważ ma trudności z pokonaniem początku dżungli.

Mistrzowie klasy F

Czy naprawdę chcesz wygrać? Jeśli nie boisz się utraty PL i wylądowania w Iron IV, ta lista jest dla Ciebie. Jeśli absolutnie chcesz grać swoim ulubionym bohaterem, zrób to, ale nie zalecamy wybierania tych bohaterów rangi F w bieżącej meta, chyba że jesteś OTP.

Wśród mistrzów rangi F znajdziemy:

–Wukong

Gracze w końcu przestali wprowadzać Naafiri do dżungli, więc w końcu możemy usunąć ją z tej listy poziomów. Zagraj na środkowej linii, będziesz się bawić znacznie lepiej. Zaufaj nam.

To pozostawia Wukonga samego w Randze F. Małpi Król nie miał ostatnio łatwych czasów i nawet wzmocnienia many, które otrzymał w aktualizacji 13.16, nie pomogły mu stanąć na nogi. Być może w następnej aktualizacji zobaczymy dla niego więcej ulepszeń, co może się zdarzyć, jeśli Riot zdecyduje się sprowadzić go z powrotem na Mistrzostwa Świata.

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje gry, prawdopodobnie powinieneś grać w typy o randze S, a może o rangę A. W końcu chcesz wygrywać te gry rankingowe, prawda?

Źródło: Earlygame.com