Najlepsi gracze League of Legends do oglądania na Mistrzostwach 2021


Główne wydarzenie League of Legends Worlds 2021 wkrótce się rozpocznie. Ponieważ ostatnie 16 drużyn ściga teraz Puchar Przywoływacza, podkreśliliśmy graczy, których musisz mieć na oku, gdy będą tworzyć i łamać kampanie swojej drużyny.

Z Play-Ins już za nami, akcja Worlds 2021 nabiera tempa. Wielkie psy są teraz tutaj, aby się bawić, a mistrzowie świata i nadzieje ścierają się w epickiej dwutygodniowej bitwie.

Chociaż każdy gracz na Mistrzostwach jest niesamowicie utalentowany, jest kilku wybranych, na których będziesz musiał mieć oko.

Ta lista będzie wykraczać poza typowy wybór DWG KIA ⁠ — broniący tytułu mistrzowie świata ponownie wystawiają potężną piątkę, a Showmaker prowadzi zaostrzoną falangę przez Rift.

Jest jednak kilka gwiazd, które będą goniły za chwałą i będą miały moc prawdziwego dyktowania losu swojej drużyny.

Lee „Faker” Sang-hyeok ⁠— T1

Faker na półfinałach Mistrzostw 2019
Colin Young-Wolff / Riot Games

Faker wrócił, kochanie.

Byłoby błędem nie mówić o Niezwyciężonym Królu Demonów po jego powrocie na Światy. Trzykrotny mistrz świata został zmuszony do oglądania w domu w 2020 roku, a przez większą część 2021 roku wyglądało to tak samo – albo na ławce za wschodzącą gwiazdą Clozer, albo po prostu całkowicie przeoczył.

W tym, co może być jego ostatnią szansą na rekordowy czwarty tytuł, Faker będzie dowodzącą siłą na Rift dla T1. Gdziekolwiek się pojawi, domaga się szacunku – nawet jeśli nie jest już najbardziej błyskotliwym graczem na liście. Wprowadzając nowe pokolenie koreańskich talentów do swojego składu, przywództwo Fakera jest potrzebne, jeśli T1 chce walczyć o Puchar Przywoływacza.

Park 'Viper’ Do-hyeon ⁠— EDward Gaming

Viper gra dla Griffina na Mistrzostwach 2019
Michał Konkol dla Riot Games

Viper był ostatni na Mistrzostwach z wschodzącą gwiazdą 2019 w składzie Griffin.

Viper może być obecnie najlepszym graczem na świecie zmierzającym do Mistrzostw i naprawdę został odblokowany w tym zestawieniu EDward Gaming. Po solidnym pokazie na Mistrzostwach 2019 w składzie Griffina, Viper ma teraz odpowiedni zespół, który go wspiera, aby naprawdę pozwolić mu nosić.

Wolniejszy styl gry EDwarda naprawdę pasuje do koreańskiego prowadzącego AD, co pokazuje jego niewiarygodnie wysoki udział w obrażeniach w LPL (około 30% w lecie). Jeśli pozwoli mu się swobodnie skalować do późnej fazy gry, nikt (przynajmniej na Mistrzostwach) nie będzie w stanie dorównać jego wysokiemu poziomowi mechaniki wśród szerokiej gamy bohaterów.

Adam „Adam” Maanane — Fnatic

Adam z Fnatic
LE C

Adam to przyszłość LEC.

Adam jest wschodzącą gwiazdą w Europie i po raz pierwszy będzie miał okazję przetestować swoje wyroby z najlepszymi na świecie na Islandii. Chociaż zdominował EU Masters i LEC, stanowi to nowe wyzwanie dla 19-latka.

Pobił rekord solowych zabójstw w LEC i ma prawdziwy potencjał, aby napiąć mięśnie przeciwko zespołom takim jak Hanwha Life i PSG Talon, którym brakuje tych silnych stron. Jest jednak jeden wybór, na który wszyscy będą zwracać uwagę i jest to jego podpis Dariusa. Zabił nim G2 w letnich play-offach, a jeśli zostanie ponownie otwarty, lepiej przygotuj drużyny.

Ryu 'Keria’ Min-seok ⁠— T1

T1 Keria wywiesza znak pokoju w LCK Lato 2021
Gry o zamieszkach

Keria twierdzi, że jest najlepszym wsparciem Korei wszechczasów.

Keria jest nie tylko liderem nowej generacji talentów wspierających w Korei ⁠ — jest już tam z jednym z najlepszych wszech czasów. Jeśli chodzi o sprawność mechaniczną, nikt nie może pokonać 18-latka, który ma już na swoim koncie występ na Mistrzostwach Świata od 2020 roku dzięki DRX.

Był skałą składu T1, który w 2021 r. podlegał całkowitym zmianom. Jego Thresh jest jednym z najbardziej przerażających na świecie, a koreański skład naprawdę polega na jego biegłości w angażowaniu wsparcia. Jeśli T1 chce walczyć o czwarty tytuł mistrza świata, nie będzie to na plecach Fakera (cóż, nie do końca jego), ale Kerii.

Gao „Tian” Tian-Liang ⁠— FunPlus Phoenix

Tian gra dla FPX na Mistrzostwach 2021
Colin Young-Wolff dla Riot Games

Tian wraca po koronę MVP na Mistrzostwach 2021.

MVP Mistrzostw 2019 nie miał szansy obronić swojego tytułu w 2020 roku, ale wraca w 2021 roku z zemstą. Chociaż może nie być już tak bardzo gwiazdą FPX ⁠ — ta korona trafia do Doinba ⁠ — Tian jest zazwyczaj twórcą różnic w dużych grach.

FPX zazwyczaj uderza Tiana w prowadzącego takiego jak Viego, Olaf lub jego opatentowany Lee Sin i pozwala mu jechać do miasta. W połączeniu z presją środkową wywieraną przez Doinba i silnym bocznym górnym w Nuguri, Tian ma do dyspozycji wszystkie narzędzia, by znów zabłysnąć. Nie zapominajmy, co wydarzyło się ostatnim razem, gdy Feniks powstał w Europie.

Czy „bliżej” Çelik ⁠ — 100 złodziei

Tina Jo dla Riot Games, przez ESPAT

Bliżej jest krew 100 Złodziei.

Jeśli jesteś fanem NA, który wzdycha hopium, musisz poprzeć Closer on 100 Thieves. Turecka gwiazda zdobyła nagrodę LCS Summer MVP nie bez powodu: był groźny, a kiedy drużyna spadała, przeciągał ich przez linię, aby dostać się na Mistrzostwa.

Ponieważ meta dżungli przesuwa się dalej w typy prowadzące, takie jak Talon i Zed, Closer może rozkazać swoim silnym parom środkowej i dolnej alei, aby naprawdę śnieżne gry wymykały się spod kontroli. Jeszcze się nie zaprezentował, ale przepychał trochę Taliyah, co będzie dobrze współgrać z miłością 100 Złodziei do rozgrywek krzyżowych z Ryze Abbedagge i Twisted Fate.

Shunsuke 'Evi’ ⁠Murase — Detonacja FocusMe

Evi Detonation FocusMe Worlds 2021
Wojciech Wandzel dla Riot Games

Evi była dużą częścią szoku DFM podczas rund play-in.

Historia Detonation FocusMe zasługuje na wzmiankę. Japonia od lat walczy na arenie międzynarodowej, ledwo udając się do wygranych. Dowodzili grupą B w rundach wstępnych, ale zostali pierwszą japońską drużyną, która zagrała główną scenę w międzynarodowym wydarzeniu.

Evi był gwiazdą programu DFM w Play-Ins, a górny gracz pojawił się na nieco niekonwencjonalnym wyborze Urgota (przynajmniej w 2021 r.) I opublikował łączną statystykę 19/11/31 w swoich pięciu grach. Bajka jest wciąż żywa w grupie B, szczególnie dla weterana LJL, który ma szansę naprawdę zabłysnąć w grupie z dużą ilością agresywnych górnych.Source : https://www.dexerto.com/league-of-legends/best-lol-players-worlds-2021-1672149/