Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Yasuo w League of Legends

Masz problemy z grą i wygraną przeciwko Yasuo w League of Legends? Nie martw się, ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednich mistrzów.

Renekton

Renekton jest jednym z najsilniejszych bohaterów walczących w zwarciu w grze i stanowi absolutne zagrożenie we wczesnej fazie gry dla wielu pojedynków mistrzów w walce w zwarciu. Kluczem jest pobawienie się furią Renektona, ponieważ zadaje on tym więcej obrażeń, im bardziej wypełnia się jego wskaźnik furii. W Renektona zapewnia silne CC, dzięki czemu łatwiej jest zasadzić Yasuo, jeśli chcesz przywołać dżunglera do linii. Jeśli się zapaliłeś, natychmiast masz presję, aby zabić od poziomu 3. W połączeniu z runą Zdobywcy Yasuo nie ma licznika dla Renektona. Yasuo zdecydowanie przewyższa Kła w miarę zbliżania się gry do końca. Mamy nadzieję, że uda nam się uniknąć dotarcia do tego momentu w grze.

Wieśniak

Swain stanowi znaczącą przeciwwagę dla Yasuo i ma drugi najwyższy współczynnik zwycięstw przeciwko niemu w patchu 14.4, wynoszący 56,8%. Swain ma przewagę na początku gry dzięki swojej kombinacji Q i E, ilekroć Yasuo chce zbliżyć się do stworów. Kluczem na tej ścieżce jest nie bawić się ze stworami; Yasuo może cię łatwo zaskoczyć, ponieważ jego E może przedostać się przez stwory, aby z łatwością zamknąć lukę. Gracze Swainem powinni starać się rzucić E jedynie wtedy, gdy Ściana Wiatru Yasuo padnie, ponieważ ta umiejętność całkowicie blokuje walkę Swaina.

Najlepsze duety Yasuo w League of Legends

Według Mobalytics oto najlepsi bohaterowie, z którymi można grać z Yasuo w League of Legends w patchu 14.4. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany po wydaniu nowych poprawek. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydania nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji tutaj.

Źródło: www.bing.com