Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Yasuo na środkowej linii

Jak pokonać Yasuo jako ekspert League of Legends? Nie panikuj, ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednich mistrzów.

Renekton

Renekton jest jednym z najsilniejszych bohaterów walczących w zwarciu w grze i stanowi absolutne zagrożenie we wczesnej fazie gry dla wielu pojedynków z bohaterami walczącymi w zwarciu. Kluczem jest kontrolowanie furii Renektona, ponieważ zadaje on tym więcej obrażeń, im bardziej zapełniony jest jego pasek furii. Jeśli grasz iguaną, natychmiast masz presję, aby zabić od poziomu 3. W połączeniu z runą zdobywcy Yasuo nie ma kontrataku dla Renektona. Renekton zdecydowanie zostaje pokonany przez Kła w miarę postępu gry w stronę końcówki, mamy nadzieję, że uda mu się uniknąć dotarcia do tego punktu w grze.

Wieśniak

Swain jest ważnym przeciwnikiem Yasuo i ma drugi najwyższy współczynnik zwycięstw przeciwko niemu w patchu 14.4, wynoszący 56,8%. Swain ma przewagę na początku gry dzięki swojej kombinacji Q i E, ilekroć Yasuo chce zbliżyć się do stworów. Kluczem na tej ścieżce jest nie bawić się ze stworami; Yasuo może cię łatwo zaskoczyć, ponieważ jego E może przekraść się przez stwory, aby łatwo zamknąć lukę. Gracze Swainem powinni starać się rzucić E jedynie wtedy, gdy Ściana Wiatru Yasuo padnie, ponieważ ta umiejętność całkowicie blokuje walkę Swaina.

Aurelion Sol

Yasuo jest wyjątkowo słaby na początku gry, ale jego siła wzrasta wraz z pierwszym lub dwoma pełnymi przedmiotami. Kluczem do sukcesu w przypadku Aureliona Sola jest nękanie go na wczesnym etapie i walka z każdym stronnikiem za pomocą Oddechu Światła, umiejętności Q Aureliona Sola. Na wczesnych poziomach Yasuo nie powinien jeździć na Ścianie Wiatru, co powinno pozwolić ci na łatwe nękanie go poza linią i wymuszenie okropnego wczesnego zakupu. A’Sol ewoluuje wraz z postępem w grze, dlatego najlepiej nie pozwalać Yasuo na walkę i używanie jego superumiejętności. Można to osiągnąć, trzymając falę w pobliżu wieży. Jest mało prawdopodobne, że Yasuo zaatakuje, jeśli znajdziesz się pod wieżą, ponieważ prawdopodobnie zakończy się to jego śmiercią.

Najgorsi bohaterowie do wyboru przeciwko Yasuo w League of Legends

Według Mobalytics Ryze jest najgorszym bohaterem, jakiego można wybrać przeciwko Yasuo na środkowej linii, ze współczynnikiem zwycięstw nieco ponad 48%. Korzystanie ze Ściany Wiatru jest niezbędne w tym pojedynku, ponieważ powinno zapobiec wielu nękaniom, jakie Ryze może zadawać, nawet na początku gry. Podrzucenie Q Yasuo podczas lądowania powinno pozwolić ci na wygodne handlowanie w alei. Kiedy uznasz, że masz przewagę, baw się wokół stworów, ponieważ będą one w stanie pomóc ci w ataku i nie pozwolą Ryze’owi uderzyć swoimi umiejętnościami, aby zadać obrażenia.

Pomimo przewagi nad Yasuo we wczesnej fazie gry, Tristana ma jeden z najgorszych współczynników zwycięstw przeciwko mistrzowi, nieco ponad 46%. Faza linii nie jest momentem, w którym Yasuo będzie błyszczeć, ponieważ Trist powinna być w stanie odepchnąć Yasuo. Kluczem dla graczy Yasuo w tym pojedynku jest cierpliwość i wezwanie dżunglera, gdy Tristana przesunie się na linię. Yasuo dobrze się skaluje i potrzebuje tylko dwóch przedmiotów, aby naprawdę wyrazić siebie. Bądź cierpliwy i nie bój się od razu przystąpić do walki, jeśli zobaczysz, że Tristana głupio użyła Rakietowego Skoku, bo albo zginie od twojego all-inu, albo będzie zmuszona użyć Błysku.

Najlepsze duety z Yasuo w League of Legends

Według Mobalytics oto najlepsi bohaterowie, z którymi można grać z Yasuo w League of Legends w patchu 14.4. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany po wydaniu nowych poprawek. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydania nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji tutaj.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: www.bing.com