Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Tryndamere w League of Legends.

Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Tryndamere w League of Legends

Quinn

Quinn to jedna z najlepszych drużyn dystansowych przeciwko Tryndamere’owi w League of Legends. Używając swojej zdolności oślepienia, Quinn może przeciwstawić się wszystkiemu, co Tryndamere spróbuje zrobić na linii. Dodatkowo może skoczyć daleko, jeśli Tryndamere spróbuje zaatakować. Quinn jest także lepsza w poruszaniu się niż Tryndamere dzięki swojej superumiejętności.

Tahma Kencha

Tahm Kench to koszmar w przypadku pojedynków w walce wręcz na górnej linii. Jego umiejętność bierna jest bardzo irytująca, ponieważ zadaje więcej obrażeń niż oczekiwano przeciwko tankowi takiemu jak Tahm Kench. Ponadto Tahm może rzucić się na ciebie za pomocą swojego W. Wreszcie jego superumiejętność pozwala mu cię pożreć, zabrać pod swoją wieżę i wrzucić pod nią.

Malphite

Malphite jest w rzeczywistości świetnym przeciwnikiem Tryndamere’a, ale aby odnieść sukces, wymaga dobrej znajomości bohatera. Malphite zużywa dużo many swoimi umiejętnościami, co utrudnia grę. Poczekaj, aż Tryndamere użyje swojej superumiejętności, aby spróbować wejść na całość. Zachowaj swoją superumiejętność na wypadek, gdy będzie osłabiony lub jeśli już użył swojej.

Według Mobalytics, oto najlepsi bohaterowie, z którymi można walczyć przeciwko Tryndamere w League of Legends w patchu 14.8. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany o nowe łatki. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydania nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: www.bing.com