Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Kassadinowi w League of Legends

Masz problemy z walką z Kassadinem w League of Legends? Nie panikuj — oto najlepsi bohaterowie, którzy pomogą Ci wspiąć się po drabinie LoL.

Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Kassadinowi

Kassadin to jeden z najstarszych bohaterów w historii League of Legends. Jest najlepszym mistrzem hiperskalującym się w późnej fazie gry, a jego moc osiąga szczyt na poziomie 16, gdzie staje się praktycznie nieśmiertelny. Chociaż przeszedł kilka drobnych zmian, pozostaje jednym z niewielu bohaterów w grze, którzy zachowali swoje umiejętności z początków League of Legends. Jak skontrować Kassadina w League of Legends? W tym artykule przedstawimy trzy najlepsze kontrataki na Kassadina w League of Legends w bieżącej aktualizacji.

Zeda

Chociaż Zed jest uważany za bardziej niszowy wybór w League of Legends, jest obecnie jednym z najlepszych kontrataków Kassadina w patchu 14.8. Według Mobalytics wskaźnik zwycięstw Zeda w pojedynkach 1 na 1 wynosi 51%. Kassadin ma bardzo słabą wczesną fazę gry, tutaj gracze Zeda mogą go ukarać. Grając z zaklęciem „Podpalenie”, gracze Kassadinem będą bali się wejść w kontakt na linii ze strachu, że zostaną szybko zabici, co stawia ich w defensywie na resztę fazy gry w alei. W przypadku Zeda poczekaj, aż Kassadin użyje swojej pierwszej superumiejętności, spowoduje to krótki czas odnowienia. To czas, aby Zed się spieszył, ponieważ w tym czasie Kassadin jest bezbronny i nie będzie mógł uciec.

Tristana

Tristana to kolejny świetny przeciwnik Kassadina w League of Legends. Trist karze Kassadina za brak czystej fali, więc Trist nie będzie miał problemu z zabezpieczeniem płyt wieżowych na początku gry. Gdy Trist będzie już aktywował swoje E, używaj go tak często, jak to możliwe, będziesz w stanie zadać Kassadinowi duże obrażenia i będziesz miał nad nim przewagę zasięgu. Dzięki resetom możliwym za pomocą E i W, będziesz mógł szybko wybuchnąć, potencjalnie przed poziomem szóstym, jeśli weźmiesz Ignite. Będziesz w doskonałej pozycji, aby konkurować z nim w późnej fazie gry, ponieważ będziesz w stanie z łatwością niszczyć wieżyczki i cele. Jeśli gra osiągnie punkt, w którym Kassadin jest silny, unikaj podążania za nim boczną aleją, jeśli twoja superumiejętność lub błysk właśnie się odnawia, jego superumiejętność powinna wystarczyć, aby cię złapać, jeśli brakuje ci jednego lub drugiego.

Obcas

Talon to kolejny dobry wybór przeciwko Kassadinowi w League of Legends. Kluczem do tego pojedynku jest zarządzanie falą i szukanie zabójstwa na poziomie 2. Kassadin jest jednym z najsłabszych bohaterów we wczesnej fazie gry i nie zadaje dużych obrażeń na wczesnych poziomach. To tutaj powinieneś szukać zabójstw za pomocą Ignite. Kassadin nie będzie mógł z tobą handlować na początku, więc nawet jeśli nie zostaniesz zamordowany, możesz wyrzucić go z linii. Jeśli pozwolisz mu zbliżyć się do swojej wieży, będzie prawie poza linią i będzie musiał wezwać dżunglera, aby mu pomógł.

Najgorszy bohater, jakiego można wybrać przeciwko Kassadinowi w League of Legends

Azir to jeden z najgorszych bohaterów, z jakimi można walczyć przeciwko Kassadinowi w League of Legends. Chociaż Azir jest naturalnie bezpieczniejszym wyborem w większości pojedynków, walczy z Kassadinem. We wczesnej fazie gry Azir może zyskać przewagę dzięki swoim żołnierzom, którzy pozwolą mu szturchać cię z dystansu. Gracze Kassadin muszą grać na czas, nie staną się potworem 1 na 9 na początku gry. Bądź cierpliwy i poczekaj, aż twoja superumiejętność stanie się dostępna. Posiadanie szóstego poziomu pozwoli ci uniknąć jego żołnierzy, a także jego superumiejętności.

Najlepsze duety z Kassadinem w League of Legends

Według Mobalytics, oto najlepsi bohaterowie, z którymi można grać z Kassadinem w League of Legends w patchu 14.8. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany po wydaniu nowej łatki. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydania nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji tutaj.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: estnn.com