Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Dariusowi w League of Legends

Potrzebujesz pomocy w grze i pokonaniu Dariusa w League of Legends? Nie martw się ; ten artykuł pomoże ci wybrać odpowiednich mistrzów, którzy będą mu się przeciwstawiać.

Darius: jeden z najlepszych toplanerów

Według Mobalytics Darius jest obecnie jednym z najsilniejszych bohaterów na najwyższym poziomie, na swojej liście znajduje się na poziomie S. Darius odniósł ogromne korzyści ze zmian wprowadzonych na Summoner’s Rift na początku sezonu 13. Mniej interwencji w dżungli oznacza, że ​​gracze Dariusem mogą mierzyć się z Flashem i Duchem bez obawy, że zostaną wypędzeni z linii. Nacisk Dariusa w linii to prezent dla dżunglerów, ponieważ powinni mieć wystarczający nacisk z górnej płaszczyzny, aby zdobyć VoidGruby. Pytanie brzmi: jak powstrzymać Dariusa przed przejęciem kontroli nad górnym samolotem? Ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednich bohaterów, którzy powinni znokautować Dariusa.

Najlepsi bohaterowie do przeciwstawienia się Dariusowi

Włodzimierz: Vladimir doskonale radzi sobie z Dariusem i powinien dobrze sobie radzić na linii, pod warunkiem, że będziesz prawidłowo grać na linii. Na szczęście nawet w niższych elosach bardzo oczywiste jest, co Darius próbuje zrobić, gdy tylko się do ciebie zbliży. E Dariusa to umiejętność, którą można złapać, gdy chce cię unieruchomić. W połączeniu z Duchem sprawia to, że graczom bardzo trudno jest uciec Dariusowi, gdy ich złapie. Na szczęście E Władimira pozwala mu na krótki czas stać się nieuchwytnym, dając ci wystarczająco dużo czasu na ucieczkę. Kiedy jego E zacznie się odnawiać, jest to najlepszy moment na wymianę, ponieważ możesz go przewyższyć pod względem trwałości dzięki swoim uzdrowieniom.

Doktor Mundo: Według Mobalytics dr Mundo jest jednym z najlepszych kontrataków Dariusa w aktualizacji 14.5, ze współczynnikiem wygranych przekraczającym 53%. W miarę postępów w grze Mundo powinien być w stanie leczyć więcej niż Darius, nawet przy użyciu swojej aktywnej umiejętności biernej. Na początku celem na tej ścieżce jest maksymalne nękanie Dariusa. Staraj się nie pozwolić, aby ścieżka podążała w stronę Dariusa; może szybko zamrozić pas i cię gonić. Chociaż Mundo jest bohaterem walczącym w zwarciu, jego Q zapewnia doskonałe nękanie i spowolnienie, co frustruje graczy Dariusem, którzy mogą chcieć rozpocząć walkę przedwcześnie, aby uniknąć dłuższego nękania. W miarę postępów w grze Mundo powinien stać się czołgiem niezniszczalnym.

Kayle: Przy wyborze Kayle na walkę z Dariusem wymagana jest cierpliwość. W miarę postępów w grze Kayle doświadcza ataków z dystansu, które są wystarczająco irytujące dla Dariusa. Nie lekceważ zdolności Dariusa do zaangażowania. Jeśli jednak ma wystarczającą ilość zdrowia, będzie próbował cię złapać i może z łatwością cię zabić. Podsumowując, Kayle powinna rozważyć zmniejszenie tej ścieżki. Im dłużej to trwa, tym mniejsza presja na zabicie Dariusa. Unikaj transakcji, gdy oboje macie mało zdrowia, nawet jeśli macie superumiejętność. Umiejętności Dariusa pozwalają mu leczyć, im mniej ma zdrowia, co oznacza, że ​​może szybko odwrócić losy walki, a nawet prześcignąć twoją superumiejętność.

Najgorszy bohater do wyboru przeciwko Dariusowi w League of Legends

Pomimo tego, że jest ogólnie świetnym tankiem, Sion jest zdecydowanie jednym z najgorszych bohaterów, jakich można wybrać przeciwko Dariusowi w League of Legends w aktualizacji 14.5. Sion jest nieruchomy, gdy ładuje swoje Q, więc jest to świetna okazja, aby wykorzystać swoje dobranie, ponieważ zanegowie to zdolność i narazi Siona na niebezpieczeństwo śmierci. Zdrowie Siona wzrasta wraz z jego W, więc staraj się zamrozić linię bliżej swojej wieży. Powinno to zmniejszyć ilość rolnictwa, jakie może uzyskać, i będzie zmuszony użyć swojej superumiejętności w defensywie, jeśli zdecydujesz się na walkę z nim, gdy zostanie zepchnięty na linię.

Najlepsze duety z Dariusem w League of Legends

Według Mobalytics, oto najlepsi bohaterowie, z którymi można grać z Dariusem w League of Legends w patchu 14.5. Należy pamiętać, że ten artykuł będzie aktualizowany po wydaniu nowych poprawek. Aby uzyskać więcej informacji na temat daty wydania nowej aktualizacji League of Legends, zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym harmonogramu aktualizacji tutaj.

Bądź na bieżąco z ESTNN, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends.

Źródło: www.bing.com