Najbardziej żenująca funkcja klienta League of Legends wywołuje prośby graczy o renowację

Gracze League of Legends krytykują funkcjonalność klienta po meczu

Gracze League of Legends ostro skrytykowali funkcjonalność klienta po meczu, nazywając ten dodatek „haniebnym” i wzywając do całkowitej zmiany.

Od czasu jego remontu dawno temu gracze League of Legends wyrażali swoje niezadowolenie z klienta. Mieli problemy z licznymi błędami i awariami klienta. Riot podjął kroki, aby uspokoić graczy, powoli aktualizując i łatając klienta, ale zmiany te mogły zostać na razie odłożone na półkę.

Klient często nie ładuje niektórych aspektów lub bardzo wolno wyświetla statystyki meczów. Czasami może rozłączyć graczy bez ostrzeżenia lub całkowicie wprowadzić błąd i zmusić lobby do przeprojektowania. Wszystkie te problemy doprowadziły do ​​frustracji graczy, którzy chcą wprowadzenia ulepszeń.

Przegląd funkcji „Pomiń oczekiwanie na statystyki”.

Gracze LoL ostro skrytykowali funkcję „Pomiń statystyki czekania”, która pozwala graczom pominąć statystyki wyświetlane w lobby na koniec meczu. To zmusza ich do powrotu do głównego klienta, co wymaga od nich stworzenia nowego lobby.

Niektórzy gracze krytykowali tę funkcję, twierdząc, że klientowi byłoby lepiej bez niej. Inni uznali przycisk za raczej bezużyteczny, przyzwyczajając się do czekania 10-20 sekund po zakończeniu gry na statystyki.

Niestety nie jest pewne, czy Riot będzie próbował rozwiązać te problemy, zwłaszcza w obliczu nadchodzącego kolejnego sezonu.

Źródło: www.dexerto.com