Najbardziej kontrowersyjne zmiany w sezonie League of Legends 2024

Nadchodzące zmiany w sezonie League of Legends 2024

Sezon League of Legends 2024 zapowiada się na pełen niespodzianek i wielu zmian, które wstrząsną grą.W programie znajdują się nowe systemy rankingowe, aktualizacje bohaterów, nowi bohaterowie i zupełnie nowy tryb gry. Sprawdź najbardziej kontrowersyjne zmiany w sezonie LoL 2024, które z pewnością wstrząśną grą.

Zmiany w systemie rankingowym

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych zmian w tym roku dotyczy współczynnika MatchMaking Rating (MMR). Dodanie Szmaragdowej Rangi w zeszłym roku i zwiększone zyski PL miały na celu poprawę jakości meczów, ale spowodowało znaczne różnice w rankingach i stworzyło nieuczciwe problemy z rozgrywką. Aby rozwiązać ten problem, Riot wprowadza zmiany mające na celu dokładniejszą ocenę umiejętności graczy i zapewnienie, że zostaną oni umieszczeni w meczach odpowiednich do ich poziomu umiejętności.

Korekty te powinny również rozwiązać problemy z nierównymi zyskami i stratami LP, a także wczesną identyfikacją smerfów. Zmiany te, w połączeniu z wprowadzeniem nowego systemu przeciwdziałającego oszustwom, wejdą w życie z początkiem sezonu rankingowego 2024.

Dodanie Vanguarda do LoL-a

LoL będzie teraz korzystać z Vanguard, systemu zapobiegającego oszustwom Riot Games opracowanego pierwotnie dla VALORANT. Dzięki tej integracji społeczność graczy wzbudziła wiele obaw.

Niektóre obawy obejmują wpływ Vanguarda na mody tworzone przez graczy, a także kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi. Dodatkowo fakt, że Vanguard jest oprogramowaniem na poziomie jądra, budzi obawy co do pełnej kontroli, jaką może sprawować nad systemami użytkowników.

Tryby gry: Arena, URF, All-For-One i zupełnie nowy tryb gry

LoL ponownie wprowadzi Arenę, najpopularniejszą grę ubiegłego roku, z ekscytującymi ulepszeniami. Ponadto powróci tryb URF, a po nim One-For-All. Wreszcie, jeszcze w tym roku zostanie wprowadzony zupełnie nowy tryb gry. Ta ostatnia zaoferuje nowy sposób grania w League of Legends, pozwalając graczom spędzać czas ze znajomymi w bardziej zrelaksowany sposób.

Źródło: sg.news.yahoo.com