Nadchodzące zmiany dla Ornna w League of Legends: Wszystkie legendarne przedmioty można ulepszyć

Ornn, jeden z najbardziej dynamicznych bohaterów w League of Legends, jest wysoko ceniony za swoją wytrzymałość jako toplanera, a także za zdolność zakłócania walk drużynowych dzięki szerokiemu zakresowi umiejętności. Jego umiejętność pasywna, Master Craft, pozwala mu ulepszać swoje legendarne przedmioty oraz przedmioty jego towarzyszy z drużyny od poziomu 13. Niedawno programiści z Riot Games wprowadzili znaczące zmiany w tej pasywnej umiejętności.

Ornn i jego unikalna umiejętność bierna

League of Legends to niewątpliwie najpopularniejsza gra MOBA na świecie, w dużej mierze dzięki różnorodności jej bohaterów. Ornn wyróżnia się ikoniczną rozgrywką i interakcjami z członkami drużyny, mimo że nie jest jednym z oryginalnych mistrzów gry.

Nadchodzą zmiany dla Ornna

Jedną ze szczególnych cech umiejętności biernej Ornna jest jego zdolność do ulepszania legendarnych przedmiotów. Proces ten zostanie zmieniony w następnej aktualizacji gry. Od teraz wszystkie legendarne przedmioty można ulepszyć dzięki jego umiejętnościom, choć ulepszone przedmioty mają epickie nazwy zostaną zastąpione etykietą Masterpiece, aby podkreślić ich ewolucję.

Najnowsze ogłoszenia o aktualizacjach

Główny projektant gry League of Legends, Matt „Phroxzon” Leung-Harison, ujawnił pełne uwagi dotyczące nadchodzącej aktualizacji 14.11, potwierdzając, że zmiany wejdą na aktywne serwery.

W obliczu licznych modyfikacji i dodawania obiektów w grze, umiejętność bierna Ornna musiała być stale dostosowywana, aby odzwierciedlała ewolucję legendarnych obiektów. Chociaż specjalne nazwy związane z ulepszeniami znikają, większość nowych legendarnych przedmiotów będzie teraz możliwa do ulepszenia.

Jeśli nie możesz się doczekać kolejnej aktualizacji, sprawdź naszą tabelę liderów LoL, aby dowiedzieć się, jakich bohaterów warto się uczyć w następnej kolejności. Lub, jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, sprawdź aktualne promocje w League of Legends Mythic Store.

Źródło: www.bing.com