Aktualizacja wizualna bohaterów Ligi Legend – najnowsze informacje | Dotesports

Aktualizacja wizualna dla bohaterów Ligi Legend

Każdego roku pojawia się wiele szumu wokół bohaterów, którzy wkrótce mają zostać wypuszczeni na rynek w grze Liga Legend. Ale w tych fanfarach wiele dziesięcioletnich bohaterów zostaje pominiętych w rozmowie na temat bardzo potrzebnych aktualizacji wizualnych.

Riot Games pracowało nad naprawieniem tego w ostatnich latach, a Jax był najnowszym bohaterem, który otrzymał aktualizację wizualną. Riot wypuścił 163 unikalnych bohaterów Ligama 12-letnią historię. Jednak większość graczy często woli grać swoich mistrzów komfortu, niż co roku opanowywać nowego. Dla nich dziesięcioletni bohaterowie, tacy jak Jax, Ashe, Blitzcrank i inni, są nijakie w swoich domyślnych skórkach.

Na Reddicie z 30 kwietnia gracz przedstawił listę niektórych z najstarszych bohaterów Ligi, którzy nie otrzymali jeszcze żadnych aktualizacji wizualnych/modeli. Na tej liście znajduje się 42 bohaterów, z których 10 zostało wydanych w pierwszym roku gry (czyli w 2009 roku) i od tego czasu nigdy nie otrzymali żadnej aktualizacji wizualnej.

  • Wielu graczy komentowało, że Vladimir potrzebuje „NAPRAWDĘ ZŁEGO ASU”, ponieważ jego model i animacje są okropne.
  • Inni wskazywali, że popularni bohaterowie, tacy jak Corki i Veigar, również wymagają wizualnej metamorfozy.
  • Jeden z graczy podzielił się także swoimi katastrofalnymi doświadczeniami z grania w Rumble. „Właściwie jest dla mnie niegrywalny bez skórki supergalaktyki. Przysięgam, tracę co najmniej 10-15 cs/10 min, ponieważ jego animacje są do dupy, kiedy nie używam tej skórki” – powiedzieli.

Niektórzy sugerowali, że Riot przyspieszy aktualizację, ponieważ „robienie 1 lub 2 aktualizacji rocznie nie jest wystarczająco szybkie”. „Muszą je wybijać po 5 latach. Przejście przez to wszystko nie powinno zająć 20 lat, po prostu nie powinno” – powiedział jeden z graczy.

Pomimo najlepszych starań Riot, szybkość, z jaką twórcy aktualizują starych bohaterów, często frustruje Liga gracze. Ale zaangażowanie programistów jest nadal godne pochwały, nawet jeśli pełne wykonanie może zająć dużo czasu.

„Właśnie to jest problem, Riot nie chce tracić czasu na aktualizacje, ponieważ zawsze mają kilka projektów w toku. Ale to nie jest dobry sposób, aby zarządzać grą, która ma 12 lat” – skomentował inny gracz.

Jeśli Riot kontynuuje aktualizowanie swoich dziesięcioletnich bohaterów, może to przyciągnąć nowych graczy do gry i zadowolić lojalnych fanów, którzy czekają na metamorfozę swoich ulubionych bohaterów.

Źródło: Dotesports.