Nadchodzą nowi bohaterowie League of Legends, ale musisz poczekać


Riot Games może dostarczać nowych bohaterów League of Legends w wolniejszym tempie, ponieważ deweloper Valorant i League of Legends planuje zmienić harmonogram aktualizacji LoL, aby poświęcić więcej czasu na starszych bohaterów i tryby w MOBA. Wiadomość pojawia się, gdy ceny mistrzów League of Legends są oferowane do przeglądu w 13. sezonie LoL.

Najnowszy mistrz LoL, K’Sante, został wydany w listopadzie 2022 r., po pracowitym roku dla MOBA, w którym pojawiły się również Zeri, Renata, Nilah i Bel’veth, a także długo oczekiwana przeróbka Udyra. Następnym bohaterem League of Legends będzie Milio, małe dziecko z mocami ognia, które służy jako wsparcie i uzdrowiciel. Oczekuje się, że pojawią się w ramach sezonu 13 na początku 2023 roku.

Idąc dalej, możemy jednak rzadziej spotykać nowych bohaterów League of Legends, ponieważ Riot twierdzi, że zmienia swoje plany aktualizacji, aby nieco bardziej skupić się na ulepszaniu istniejących bohaterów i trybów gry.

„Przyspieszamy aktualizacje starszych bohaterów i trybów gry, które mogą spowolnić wydawanie nowych bohaterów” — mówi Riot w oficjalnym oświadczeniu. Chociaż z pewnością nie wpłynie to na premierę Milio, może to oznaczać, że otrzymywanie pięciu lub sześciu nowych bohaterów rocznie to już przeszłość.

Oświadczenie pojawia się, gdy Riot ogłasza również przegląd cen bohaterów League of Legends. Koszt nowych bohaterów będzie teraz zależeć od tego, przez ile sezonów byli dostępni, a nie od tego, ilu bohaterów zostało wydanych od ich pojawienia się. Mamy nadzieję, że otworzy to listę dla nowszych graczy, zapewniając jednocześnie trochę większą różnorodność, gdy będziesz czekać, aż nowe postacie dołączą do listy.

Sprawdź pełną listę poziomów LoL, aby zobaczyć, jak układa się Twój wybrany bohater. Możesz także chcieć wiedzieć, ile wydałeś na League of Legends (jeśli się odważysz), a może sprawdzić, jak zdobyć nagrody League of Legends Prime Gaming, aby utrzymać sprzęt i elementy kosmetyczne w ciągłej sprzedaży.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63ee684e0ad9451e97e4bf048816cc68&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Fslower-new-champions-riot-moba-season-13&c=9563035510388708206&mkt=fr-fr