MSI 2024: Misje, nagrody i data zakończenia wydarzenia Empireum

Rozpoczął się MSI 2024 Empireum, oferujący graczom możliwość zdobycia nagród, takich jak skrzynia Mercedes Benz Hextech, nagrody za oglądanie i nie tylko. Wydarzenie zakończy się 3 czerwca 2024 r. o północy, dlatego gracze powinni ukończyć wszystkie misje, aby odebrać wszystkie nagrody.

Misje Empireum MSI 2024

Misje MSI 2024 Empireum składają się z trzech typów misji: Nieskończonej Przełęczy, misji standardowych i misji na Arenie. W tym artykule przyjrzymy się każdemu z nich i oferowanym przez nie nagrodom.

Nieskończone misje przepustki

Misje Infinite Pass nadal pozwalają ci zebrać 200 XP na wydarzenie LoL, kończąc i wygrywając gry. Aby zdobyć te 200 XP, gracze muszą zdobyć 200 punktów podczas gry.

Misje standardowe

Misje standardowe oferują graczom możliwość zdobycia jeszcze większej liczby PD i odblokowania dodatkowych nagród. Oto wszystkie misje standardowe:

– Zabij 40 wrogów

– Zabij 5 niesamowitych potworów jako zespół

– Zabij 15 mistrzów

– Uzyskaj wynik wizji wynoszący 55

– Zabij 275 stworów

I wiele innych…

Misje na Arenie

Misje na Arenie wymagają od graczy wzięcia udziału w 5 meczach na Arenie solo lub w 2 wcześniej przygotowanych meczach zespołowych, aby otrzymać 250 XP.

Za każdą misję otrzymasz 650 XP. Dodatkowo, jeśli nie uda ci się osiągnąć tych celów, możesz zdobyć 500 punktów, grając i wygrywając gry, co zapewni ci takie same nagrody, jak gdybyś zrealizował poprzednie cele.

Nie przegap : [Riot Games]

Źródło: www.altchar.com