MrBeast i Ninja ścierają się w meczu o zakład League of Legends o wartości 150 000 $


Gwiazda YouTube Jimmy „MrBeast” Donaldson i potęga Twitcha Tyler „Ninja” Blevins zmierzą się w jednym z trzech meczów zakładów League of Legends w Las Vegas w stanie Nevada, 9 lipca, aby wygrać 150 000 $.

MrBeast potwierdził, że wydarzenie będzie się odbywało za ćwierkać napisał 22 czerwca, mówiąc: „Ninja przyjął moją ofertę. 150 000 dolarów League of Legends najlepszy z trzech serii”.

Ninja powtórzył ten sentyment i podzielił się ekscytacją, ale z odrobiną dodatkowej pikanterii. „Czas gry MrBeast!” powiedział na Twitterze. „Nie masz szans. Do zobaczenia w Vegas!” Wszystko jest zamknięte i gotowe do pracy.

Zrzut ekranu przez MrBeast na YouTube

MrBeast i Ninja po raz pierwszy drażnili się z wydarzeniem 11 czerwca. MrBeast oznaczone Ninja w poście, mówiący mu, że jest do bani. Ninja odpowiedział mówiąc, że zdominuje MrBeast w meczu League of Legends, a to nie byłoby blisko.

Fani zaczęli spekulować, że ich pojedynek był na kartach, zwłaszcza po MrBeast nawiązywał do tego ponownie 20 czerwca i rzeczywiście, mieli rację. Pozostaje tylko to, kogo wybiorą w swoich zespołach – składy zostaną ogłoszone wkrótce.

Związane z: Ninja wierzy, że aspirujące streamery Twitcha powinny „zaczynać się od małych”

ninja-twitch-porady-nowe-streamery
Zrzut ekranu przez Ninja na Twitchu

Tyler „Tyler1” Steinkamp byłby napastnikiem do cięcia po obu stronach, biorąc pod uwagę jego umiejętności w grze. Były gwiazdor Cloud9, który stał się streamerem Zachary „Sneaky” Scuderi, również byłby logicznym wyborem.

Imane „Pokimane” Anys, Felix „xQc” Lengyel i Mizkif również mają doświadczenie w grze. Może nie spalą domu swoimi umiejętnościami w porównaniu z Tylerem1, ale będą mile widzianymi dodatkami.

Oczywiście to wszystko spekulacje, dopóki wydarzenie się nie zbliży.

Ale biorąc pod uwagę, że MrBeast i Ninja mają cztery miejsca do wypełnienia, aby ukończyć swoje League of Legends zespoły, są szanse, że w mieszance pojawią się inne wielkie nazwiska.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=FD8CA419177C4123801E050558B7EA9E&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Fmrbeast-ninja-clash-150k-league-of-legends-wager-match-las-vegas&c=17821484459208139871&mkt=fr-fr