Mr Beast planuje kupić drużynę League of Legends


Sensacja YouTube i entuzjasta League of Legends, Mr Beast, informuje, że w najbliższej przyszłości planuje zakup własnej drużyny.


Sensacyjny YouTube Mr Beast, który niedawno przekroczył 100 milionów subskrybentów na platformie, ujawnił, że planuje zakupić a League of Legends zespół w najbliższej przyszłości. Zapytany o pogłoski, że jest zainteresowany kupnem miejsca w: League of Legends’ League Championship Series, częściej określanej jako LCS, Mr Beast potwierdził, że z pewnością będzie kupował drużynę w przyszłości.


Jimmy Donaldson, lepiej znany jako Mr Beast, jest wieloletnim fanem League of Legendsktóry pojawił się w kilku filmach na YouTube i turniejach Twitch obok niektórych z najbardziej kultowych League of Legends osobowości. Chociaż wyraził zainteresowanie zakupem własnego zespołu w 2020 roku, żadne dalsze informacje nie zostały upublicznione, a do dzisiaj nie wystąpił jeszcze oficjalnie na organizowanych przez Riot. League of Legends wydarzenie.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: League of Legends przywraca Chemtech Drake

Jednak fani gry byli zszokowani, gdy Mr Beast został ujawniony jako gościnny analityk Finału Mistrzostw Świata, największej nocy w roku League of Legends jako an e-sport. Siedząc przy biurku, opowiedział o swojej miłości do gry i swoich przewidywaniach dotyczących nadchodzącej serii, zanim został zapytany przez kolegi spikera Isaaca „Azaela” Cummingsa-Bentleya, czy pogłoski o tym, że kupił drużynę w LCS w Ameryce Północnej, były prawdziwe, z wielu fanów wcześniej teoretyzowało, że wykorzysta część swojego ogromnego bogactwa, aby stworzyć zespół, który będzie konkurował w lidze. Odpowiadając szybko, pan Beast potwierdził, że „w 100%” kupi zespół, ale „pytanie brzmi bardziej kiedy”.

Mr Beast powiedziałby dalej: „Jeśli to zrobimy, chcę mieć zespół, który dotrze do etapu takiego jak ten”, wskazując na wyprzedaną arenę z niecierpliwością oczekującą rozpoczęcia Światowego Finału 2022, który zobaczy T1 próbuje wygrać historyczne, czwarte mistrzostwo przeciwko ciężkim słabszym DRX. Żadna drużyna z LCS w Ameryce Północnej nigdy nie wygrała międzynarodowego turnieju, co wydaje się, że Mr Beast chce zmienić, poświęcając swój czas na skompletowanie drużyny zdolnej do rywalizacji o Puchar Przywoływacza.

Ponieważ popularność LCS spada w ostatnich latach, zespół prowadzony przez pana Beasta byłby mile widzianym dodatkiem do jego szeregów i prawdopodobnie przyciągnąłby ogromną liczbę nowych graczy. Jednak, czy przełoży się to na lepsze występy na arenie międzynarodowej, okaże się, gdy wszystkie trzy drużyny z Ameryki Północnej odpadły z Mistrzostw Świata 2022, które odbyły się w czterech miastach Ameryki Północnej, z łącznym rekordem 3-15.

League of Legends jest już dostępny dla komputerów Mac i PC.

WIĘCEJ: Wszystko, co zawiera Legends of Runeterra Darkin Saga: Awakening ExpansionŹródło : https://gamerant.com/mr-beast-buy-league-of-legends-team/