Monitor do gier oparty na sztucznej inteligencji MSI pomaga Ci oszukiwać w League of Legends, a jednocześnie wygląda świetnie.

Odkrywamy nowy MEG 321URX QD-OLED od MSI

Technologia sztucznej inteligencji dokonuje niezwykłego przełomu i trafia do naszych monitorów. Na targach CES 2024 firma MSI zaprezentowała nowy monitor MEG 321URX QD-OLED ze zintegrowanym akceleratorem AI. Funkcje tego monitora dają wgląd w innowacyjne możliwości i niezrównany potencjał gier.

Funkcje AI MEG 321URX

MEG 321URX jest wyposażony w akcelerator AI, który między innymi potrafi wykryć wrogów w League of Legends i wyświetlić na ekranie ikonę informującą, skąd pochodzą. Ta funkcja, nazwana przez MSI SkySight, oferuje użytkownikowi niezaprzeczalną korzyść, ponieważ przetwarzanie AI i generowanie obrazu odbywa się bezpośrednio na sprzęcie monitora, niezależnie od systemu operacyjnego i oprogramowania monitora.

SkySight skanuje ekranową minimapę w celu wykrycia zbliżających się wrogów, co zwykle wykonuje sam gracz. Jednak posiadanie asystenta AI, który monitoruje mapę i wyświetla ikony zagrożeń, może okazać się ogromną pomocą.

Wszechstronność dla każdego typu gracza

Jeśli nie grasz w League of Legends, nadal możesz korzystać z możliwości sztucznej inteligencji MEG 321URX. MSI planuje wypuścić aplikację na PC, która będzie uczyć AI rozpoznawania pasków zdrowia, wrogów i innych elementów w dowolnej grze.Po wstępnym szkoleniu na komputerze monitor zajmie się całą dalszą obróbką.

Wyjątkowe właściwości techniczne

Oprócz niezwykłych funkcji AI, MEG 321URX wyróżnia się najnowocześniejszymi funkcjami technicznymi. Wyposażony w panel QD-OLED, 32-calowy monitor oferuje rozdzielczość 4K i wysoką częstotliwość odświeżania 240 Hz, zapewniając płynną i wysokiej jakości rozgrywkę. Dodatkowo monitor zapewnia wysoką jasność i wyjątkowy współczynnik kontrastu 1500000:1.

Łączność i inne funkcje

MEG 321URX oferuje różnorodne możliwości podłączenia, w tym porty HDMI 2.1, DisplayPort 2.1 i USB-C. Dodatkowo monitor wyposażony jest w technologię OLED Care 2.0, zaprojektowaną tak, aby zapobiegać wypaleniu ekranu. W połączeniu z rozwiązaniem termicznym na bazie grafenu, które zapobiega przegrzaniu, MEG 321URX zapewnia wyjątkowe, bezkompromisowe wrażenia z gry.

MSI nie ujawniło jeszcze ceny MEG 321URX QD-OLED, ale przedstawiciel wskazał, że będzie on dostępny wiosną 2024 r., być może nawet przed targami Computex 2024.

Źródło: www.tomshardware.com