MMO „League of Legends” zostanie anulowane, jeśli nie będzie wystarczająco dobre


Riot Games wydaje się łagodzić oczekiwania dotyczące ich planowanych League of Legends MMO, mówiące, że gra zostanie anulowana, jeśli nie spełni ich oczekiwań.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: 8 najlepszych gier na PC, w które musisz zagrać w 2022 roku

Komentarze pochodzą od szefa rozwoju kreatywnego Riot Games, Grega Street w wywiadzie dla Kanon. Według Street, Riot nie jest zaniepokojony posiadaniem wystarczająco dużego budżetu, aby stworzyć MMO, twierdząc, że „jedną z miłych rzeczy w Riot jest to, że nie zabraknie nam pieniędzy”.

Ograniczenie stojące przed a League of Legends Według Streeta gra MMO to kwestia jakości, a nie finansów. Street stwierdził, że „Riot anuluje tę grę, jeśli gra nie będzie wystarczająco dobra. Nie zamierzają anulować gry, ponieważ staje się zbyt droga.

Street wyjaśnił, że jeśli MMO zostanie anulowane, Riot może zamiast tego zainwestować w opracowanie nowej gry lub „podwoić Valorant”. Street był również otwarty na fakt, że gra będzie musiała konsekwentnie zaimponować Riotowi, aby zapewnić dalsze finansowanie, i będzie polegać na opiniach testerów i osiąganiu kamieni milowych w rozwoju.

„W najprostszym sensie można o tym pomyśleć jako: „dostajesz trochę pieniędzy, jeśli dobrze je wydasz, dadzą ci więcej. Jeśli nie wydajesz tego dobrze, prawdopodobnie nie wydajesz. A w naszym przypadku, zamiast wysyłać złą grę, zostałaby po prostu skompromitowana.

To nie pierwszy raz, kiedy Street wpadł na pomysł, że League of Legends MMO może nigdy nie doczekać się premiery. W kwietniu tego roku Street zabrał się do Twittera, aby wyjaśnić, że chociaż Riot jest „optymistyczny”, nadal „nie ma gwarancji, że ta gra zostanie wysłana”.

„Jestem po prostu szczery, że standardy gry Riot są wysokie, podobnie jak oczekiwania graczy” – powiedział Street w kwietniu. „Nie wyślemy rozczarowującej gry”.

W innych wiadomościach dotyczących gier zespół Sonic odrzucił porównania między Sonic Frontiers oraz The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6360064fd8b9439689d9a80d78f136d0&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fthe-league-of-legends-mmo-will-be-cancelled-if-it-isnt-good-enough-3339563&c=641542581009755981&mkt=fr-fr