Mistrzostwa Świata „League of Legends” 2021: Nowi mistrzowie Meta, którzy mogą wpłynąć na międzynarodowy konkurs


Mistrzostwa Świata „League of Legends” 2021 już wkrótce. Z tego powodu wielu fanów Riot Games spodziewa się ekscytujących meczów między najbardziej utalentowanymi międzynarodowymi drużynami na Summoner’s Rift.

(Zdjęcie: Kredyt fotograficzny powinien brzmieć CHRISTOPHE SIMON/AFP przez Getty Images)

Oprócz profesjonalnych drużyn rywalizacyjnych gracze „League of Legends” powinni również zwracać uwagę na mistrzów, którzy mogą wpłynąć na nadchodzące mecze.

Pamiętaj, że w niektórych przypadkach szalone wybory bohaterów powodowały ogromne różnice w różnych zestawieniach. To z pewnością może się powtórzyć w nadchodzących Mistrzostwach 2021, ponieważ Riot Games wydało kilka poważnych poprawek bohaterów, a także zupełnie nowych bohaterów.

Bohaterowie „League of Legends” wpłyną na światy 2021

Według najnowszego raportu Dot Esports, jest kilku bohaterów, których można użyć na górnej, środkowej, w dżungli i na dole, co może drastycznie zmienić wynik meczu.

Mistrzostwa Świata „League of Legends” 2021: Nowi mistrzowie Meta, którzy mogą wpłynąć na międzynarodowy konkurs

(Zdjęcie : Zdjęcie Lukas Schulze/Getty Images)
KOLONIA, NIEMCY – 20 sierpnia: Odwiedzający wypróbowują najnowszą wersję League of Legends podczas dnia prasowego na targach gier Gamescom 2019 20 sierpnia 2019 r. w Kolonii w Niemczech. Gamescom 2019, największe targi gier wideo na świecie, będą otwarte dla publiczności w dniach 21-24 sierpnia.

Przeczytaj także: Qiyana, Janna „League of Legends” otrzymują w ostatniej chwili mikropoprawki 11.18: koniec z automatycznym celowaniem Q+E i innymi błędami

Jeśli zastanawiasz się, kim oni są, oto bohaterowie, których gracze powinni mieć na oku w nadchodzących Mistrzostwach Świata „LoL” 2021:

Amumu (Wsparcie)

Riot Games wypuściło przeróbkę Amumu, która oferuje świetne umiejętności poruszania się. W tej chwili gracze już korzystają z najnowszego Rzutu Bandażem, który można rzucić dwa razy z rzędu. Dzięki tej aktualizacji gracze mogą teraz łatwiej i skuteczniej gankować wrogie drużyny.

Ezreal (ADR)

Oprócz wydania przeróbek, twórca „League of Legends” wprowadził również różne osłabienia bohaterów, które usuwają teraz niektórych bohaterów z centrum uwagi. Ale nie na Ezrealu. Z tego powodu Ezreal jest teraz uważany za głównego prowadzącego, ponieważ jego umiejętności i obrażenia pozostają takie same, w przeciwieństwie do Varusa i innych głównych ADRów, które zostały osłabione.

Twisted Fate (środkowy)

Przez ostatnie miesiące w 2021 roku Twisted Fate pojawił się w około 25% we wszystkich meczach zawodowych. Jeśli rywalizujące drużyny na Mistrzostwach 2021 nie zablokują tego bohatera, gracze mogą spodziewać się świetnych rozgrywek ze strony środkowej lub górnej.

Kamila (Góra)

Pomimo osłabienia w patchu 11.18, które otrzymuje Camille, wciąż jest uważana za jednego z najpotężniejszych bohaterów we wczesnej fazie gry na Summoner’s Rift. Nadal może skalować się lepiej niż inni bohaterowie z górnej alei, tacy jak Nasus, Darius i inni gracze w późnej fazie gry lub łobuzowie.

Lillia (Dżungla)

Lillia jest jedną z najnowszych bohaterek na Summoner’s Rift. Oferuje potężne efekty leczenia, wzmocnienie prędkości ruchu, a także ogromne obrażenia AP. Obecnie jest uważana za jedną z najlepszych osób w nadchodzących mistrzostwach świata „League of Legends” 2021.

Szczegóły Mistrzostw Świata 2021

GiveMeSport poinformował, że mistrzostwa świata w e-sporcie „LoL” rozpoczną się już 5 października. Wydarzenie odbędzie się na Islandii.

Z drugiej strony możesz transmitować na żywo międzynarodowe zawody „League of Legends” za pośrednictwem kanału Riot Games na Twitchu lub oficjalnego konta YT LoL Esports.

Aby uzyskać więcej informacji na temat „League of Legends” i innych popularnych tytułów strategicznych, zawsze miej otwarte karty w TechTimes.

Powiązany artykuł: Gracze AFK „League of Legends” zmierzą się z blokadą kolejki MOBA jako nową karą – do 14 dni!

Ten artykuł jest własnością TechTimes

Scenariusz: Gryf Davis

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Source : https://www.techtimes.com/articles/265715/20210922/league-legends-world-championship-2021-new-meta-champions-impact-international.htm