Miss Fortune otrzymuje ogromne wzmocnienia Critical Strike w cyklu patcha 12.17 League of Legends na PBE.


Ponieważ zbliżają się Mistrzostwa Świata League of Legends 2022, Riot Games wyda w przyszłym tygodniu aktualizację 12.17, aby przetestować dodatkowe zmiany skupione na nadchodzącym międzynarodowym wydarzeniu.

Deweloperzy rozpoczęli już wysyłanie zmian do cyklu poprawek PBE 12.17, gdzie Riot przetestuje niektóre zmiany przed włączeniem ich do oficjalnej aktualizacji łatki.

Kilka większych zmian pojawi się na PBE w tym tygodniu dla kilku bohaterów. Zaczynając od MF, dążenie do wzmocnienia jej zestawów trafień krytycznych i zmiany zestawów Destrukcji bardziej w kierunku Q maks. zamiast spamu E https://t.co/GUK1puvy4b

W PBE wprowadzono wiele zmian, od wzmocnień dżungli Maokai po znaczące zmiany Klepsydry Zhonyi. Według ostatnich wiadomości, Miss Fortune otrzyma również znaczną liczbę aktualizacji jakości życia.

Według Riota:

„Kilku bohaterów zobaczy w tym tygodniu znaczące zmiany na PBE”. Zaczynając od MF, chcę ulepszyć jej konfiguracje z trafieniami krytycznymi i przesunąć konfiguracje Destrukcji bardziej w kierunku Q maks. zamiast spamowania E.”


Wszystkie wzmocnienia Miss Fortune w League of Legends patch 12.17 na PBE

okładka na youtube

Zanim przejdziemy do listy aktualizacji Riot, ważne jest, aby zauważyć, że zmiany są wstępne i mogą nie być w pełni odzwierciedlone w ostatecznej aktualizacji patcha. Oni będą dokładnie przetestowani w Lidze Legend PBE testowy serwer zanim zostaną wypuszczone z oficjalną aktualizacją łaty w przyszłym tygodniu.

Miłośnicy Miss Fortune PBE

1) Sprawianie, że Q Max i Crit są mniej pechowe Double Up (0)

2) Niech pada deszcz (E)

3) Czas pocisku (R)

okładka na youtube

Zestaw Miss Fortuny otrzyma znaczącą liczbę zmian jakości życia od twórców Ligi Legend. Obejmuje to zwiększenie obrażeń krytycznych jej Q i skrócenie czasu odnowienia Make it Rain, a także spowolnienie i obrażenia w oparciu o jej poziom AP.

Patch 12.17 do League of Legends ma zostać wydany w przyszłym tygodniu, 8 września 2022 roku. Będzie to druga łatka z rzędu, która zostanie wprowadzona w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w 2022 roku.
Źródło : https://technotrenz.com/entertainment/miss-fortune-receives-massive-critical-strike-buffs-in-league-of-legends-pbe-patch-12-17-cycle-2165829.html