Milio i Naafiri zostali ujawnieni jako kolejni mistrzowie League of Legends — Fragster.com


Gracze League of Legends są gotowi do rozpoczęcia nowego sezonu gier, który rozpoczyna się 11 stycznia w prawie wszystkich regionach świata.

Zgodnie z tradycją Riot Games, szczegółowo opracowali plan działania na sezon League of Legends 2023. Teraz jednym z najważniejszych wydarzeń tego nowego sezonu jest ujawnienie dwóch nowych bohaterów gry, Milio i Naafiri.

Nowy sezon, nowi mistrzowie

W zeszłym roku byliśmy świadkami dodania pięciu nowych bohaterów do stale rosnącej listy bohaterów League of Legends. Ale w tym ostatnim sezonie Riot obiecał mieszankę nowych bohaterów i kilka ulepszeń starszych.

Menedżer produktu LoL, Lexi „Riot Lexical” Gao, ujawnił, że Milio i Naafiri będą pierwszymi bohaterami, którzy dołączą do gry na początku 2023 roku.

Gao powiedział:

„Po tych dwóch bohaterach gracze będą mieli również szansę spotkać „zgłodniałego dżunglera” i „artystycznego środkowego”.

Przypomnijmy, że plotki o nowych bohaterach League of Legends krążyły od kilku tygodni. Konkretnie, od sierpnia, kiedy Ryan „Reav3” Mireles, producent bohaterów, opowiedział o nowych bohaterach i podał kilka wskazówek dotyczących ich pochodzenia.

O Milio

Na konferencji prasowej, o której wspominaliśmy w sierpniu zeszłego roku, Reav3 powiedział, że Riot planuje wypuścić męskiego mistrza wsparcia z regionu Ixtal.

Jednak w tym czasie bohater był jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Na pokazanym wcześniej filmie zwiastun graficzny zawierał trzy małe pomarańczowe stworzenia, które mogą być częścią bohatera.

Z opisu opublikowanego przez Lexical wynika, że ​​Milio będzie używał ognia jako swoich mocy i jest bardzo młodym mistrzem. Lexical powiedział:

„Milio nie używa ognia do burzenia miast, ale do gojenia ran”.

Następnie wyjaśnił, że nosi mały plecak na plecach. Jego największym wyzwaniem wydaje się być „Vidalion”, ale Riot Games nie wyjaśniło, czym lub kim dokładnie jest Vidalion.

Kredyty: Riot Games

O Naafirim

Jeśli, z jednej strony, Milio będzie uroczym mistrzem; z drugiej Riot ujawnił, że Naafiri będzie znacznie odważniejszy.

W zeszłym roku Reav3 dokuczał Naafiri, używając różnych zwrotów, takich jak „szczekanie na jakiegoś Darkina”, „rzuć mi tutaj pieprzoną kość”, „prześladowanie” i „zaufaj mi”, kiedy rozmawiali o tym nowym bohaterze.

Riot potwierdził również, że podstawową bronią Naafiri będzie sztylet, ale nie ujawnił, kto będzie go używał. Właśnie dlatego gracze natychmiast skojarzyli ją z Naafiri, zabójcą ze środkowej alei, który miałby postać wilka lub psa, jak ujawniono w filmie.

Wreszcie, w sezonie 2023 leksykalne dolało więcej oliwy do ognia i chociaż wyposażenie Naafiri pozostaje abstrakcyjne, Riot sugeruje, że mistrz miałby inne formy lub ciała.

231231

Kredyty: Riot Games

Lexical powiedział:

„Jej nowo znalezione ciało… lub ciała… na pierwszy rzut oka wydają się okrutnym zrządzeniem losu, ale okazują się przydatne do lokalizowania Darkinów i jako źródło mądrości. W końcu zawsze lepiej polować w stadzie”.

3123123123

Kredyty: Riot Games

Nagłówek: Riot Games

Źródło : https://www.fragster.com/milio-and-naafiri-were-revealed-as-the-next-league-of-legends-champions/