Milio Data premiery: Najnowszy bohater wspierający zaklinacza w League Of Legends


Wielu graczy League of Legends może zadecydować o wygranej lub przegranej, mając cudowne serce i odważną postawę.

Wkrótce Summoner’s Rift przywita obu dzięki nowemu bohaterowi.

Dzięki sile swojego wiecznego płomienia, Milio, przyszły czarodziej wspierający League, leczy i chroni swoich towarzyszy, jednocześnie nasycając gry w kolejce solo aurą przygody.

Data premiery Milio

Gentle Flame będzie idealny dla każdego, kto woli stać z boku i oferować wsparcie.

W przeciwieństwie do tego, inni są atakowani, niezależnie od tego, czy organizuje proste zasadzki za pomocą swojego Ultra Mega Fire Kick, leczy swoich przyjaciół Przytulnym Ogniskiem, czy rozdaje Ciepłe Uściski, aby chronić ich przed krzywdą.

Data premiery Milio

Przed uzyskaniem pełnego dostępu do serwerów głównych najnowsze dodatki League zazwyczaj przechodzą dwutygodniowy okres próbny na serwerze testowym gry, aby gracze mogli przetestować bohatera i odkryć wszelkie wady lub exploity, które twórcy muszą naprawić.

Milio, zaklinacz o wyjątkowych zdolnościach uzdrawiania, pojawi się na serwerach PBE League 7 marca, jeśli chcesz go przetestować.

Zgodnie z oficjalnym harmonogramem aktualizacji League of Legends, Milio zostanie wdrożony na serwerach głównych dwa tygodnie później, w dniu środa, 22 marca.

League of Legends udostępniło tweet o Milio: Nowi przyjaciele sprawiają, że wszystko staje się jaśniejsze! Przywitaj się z Milio teraz w Universe.

Wyjaśnienie zdolności Milio

Riot Games stworzyło umiejętności Milio tak, aby przypominały tradycyjne wsparcie zaklinaczy: łatwe do nauczenia, ale trudne do opanowania.

Jest zatem szklaną armatą, która jest tak słaba, jak inne zaklinaczki, które zamierzały umieścić na tyłach, a nie hybrydy strażników, takie jak Taric, Rakan i Thresh.

Jego ekwipunek wzmacnia towarzyszy, zachęca ich do agresywnej gry, przyspiesza ich ruchy, leczy i oczyszcza, a także zadziera z przeciwnikami.

Podobnie jak Renata Glasc, ostatnia bohaterka wspierająca, która zostanie wydana w 2022 r., superumiejętność Milio zmienia zasady gry, ponieważ eliminuje efekty kontroli tłumu w obszarze działania.

Sprawdź niektóre z naszych najnowszych artykułów tutaj:

Zdolności i Umiejętności Milio w League of Legends

Pasywny – rozpalony!

Umiejętności Milio oczarowują sojuszników przy dotknięciu, sprawiając, że ich następne obrażenia zadają serię dodatkowych obrażeń i podpalają cel.

Q – Ultra Mega Ognisty Kopniak

Milio kopie piłkę, która odrzuca wroga. Po trafieniu piłka wystrzeliwuje w górę i spada w kierunku wroga, zadając obrażenia i spowalniając wrogów w obszarze po uderzeniu.

W – Przytulne Ognisko

Milio tworzy wzmacniającą strefę, która leczy sojuszników i zwiększa zasięg ataku tych, którzy są w środku. Strefa podąża za sojusznikiem znajdującym się najbliżej punktu rzucania.

E – Ciepłe uściski

Milio rzuca sojusznikowi tarczę, tymczasowo zwiększając jego prędkość ruchu.

R – Tchnienie Życia

Milio wyzwala falę kojących płomieni, które leczą i usuwają efekty kontroli tłumu z sojuszników w zasięgu.

Źródło : https://leedaily.com/2023/03/09/milio-release-date/