Matematyka udowodniła to, co już wiedzą wszyscy gracze League of Legends: Taric potrzebuje nowej skórki


Nie jest tajemnicą, że Riot Games uwielbia grać w ulubionych bohaterów, takich jak Lux, Miss Fortune i Ahri. Ponieważ ci mistrzowie są postrzegani jako królowe League of Legends, cieszą się przywilejami posiadania kilkunastu skórek. Z drugiej strony bohaterowie tacy jak Udyr, Ornn i Taric siedzą w kącie, obserwując społeczność bawiącą się nowymi, błyszczącymi zabawkami.

Użytkownik Reddita u/Mental_Bowler_7518 przekroczył wszelkie oczekiwania, badając liczbę skórek dla każdego bohatera w porównaniu z datą premiery. Po zebraniu niezbędnych danych do porównania bohaterów, użytkownik Reddita wyruszył na poszukiwanie magicznej formuły wyjaśniającej, ile skórek mają bohaterowie i którzy dokładnie mają „za dużo” lub „za mało”.

Po wyjaśnieniu procesu pracy, który polegał na podzieleniu statystyk na dwie kategorie (skorygowane i nieskorygowane oraz dni od wydania i liczba skórek), użytkownik Reddita zagłębił się w statystyki Liga Skórki.

Podsumowując, Taric, Tarcza Valoranu, wraz z Ornnem i Udyrem, nieustannie desperacko szuka nowej skóry, a jego najnowszy kosmetyk zostanie wydany w marcu 2020 roku. Co więcej, Taric jest w tak opłakanym stanie pod względem skóry, że jego numery skórek były używane w każdym teście, aby ustalić, czy bohaterowie otrzymali wystarczającą ilość kosmetyków od czasu ich premiery.

Jeśli interesuje Cię całe badanie, znajdziesz je tutaj.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635952b957214d93bafc36a9ae6425a6&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fmath-has-proven-what-all-league-of-legends-players-already-know-taric-needs-a-new-skin&c=17801429796340745289&mkt=fr-fr