Lux obejmuje sabat w tej oszałamiającej grafice koncepcyjnej skórki dla fanów LoL


Z ponad 160 mistrzami w Liga Legend, bardzo niewielu jest tak popularnych jak Lux, Pani Światła. Można nią grać w różnych rolach, co czyni ją dość wszechstronną i łatwą do opanowania bohaterką, a jej zestaw jest bardzo przyjazny dla początkujących i prosty.

„Najtrudniejszą” kombinacją do wykonania jest Lucent Singularity (E), Light Binding (Q) i Final Spark (R), której opanowanie nie wymaga wiele praktyki.

A ponieważ jest tak przyjazna dla początkujących, wszechstronna i zabawna bohaterka, jest również całkiem zbywalna. Z tego powodu ma najwięcej skórek spośród wszystkich bohaterów. Ale jedna, której jeszcze nie ma, to skóra Sabatu. Ta konkretna linia skórek ma karmazynową, fioletową i czarną kolorystykę, a jej historia przeplata się z innymi liniami skórek, takimi jak Starzy Bogowie.

Tak więc, gdyby Lux kiedykolwiek dostała skórkę Sabatu, miałaby takie same schematy kolorów jak inne. A jeśli zastanawiasz się, jak to może wyglądać, użytkownik Reddit, MinagamiWasTaken, opublikowała grafikę fanów na Reddit i Twitterze, przedstawiającą jej podejście do skórki Coven Lux, w tym umiejętności Lux i przemieniony stan.

Chociaż nie jest to oficjalne, byłoby interesujące zobaczyć, czy Riot będzie w stanie znaleźć sposób na powiązanie skórki Lux Coven z wiedzą, ponieważ grafika fanów wygląda niesamowicie, a gracze zgadzają się, że kupiliby tę skórkę, gdyby kiedykolwiek była być zwolnionym.

Przynajmniej możemy zobaczyć kilku pisarzy Dot Esports, którzy to podnoszą!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640fc73bf9a64dcc8f22c9e49417cd43&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Flux-embraces-the-coven-in-this-stunning-lol-fan-skin-concept-art&c=10228390512232329930&mkt=fr-fr