Lśniąca jasność Wild Rift dodaje więcej bohaterów League of Legends


League of Legends„adaptacja mobilna” Dzika Szczelina jest nadal mniejszy niż główny produkt, ale stale rośnie dzięki aktualizacjom Riot. Kolejny ważny dodatek, łatka 3.3, nazywa się Shining Bright i ma wnieść do gry całą masę nowej zawartości. Riot opublikował przegląd deweloperów nowych bohaterów, skórek i trybów gry, które pojawią się wraz z aktualizacją.

Kassadin jest pierwszym bohaterem, który pojawił się w Shining Bright. Kassadin to środkowy środkowy przeciw magom walczący w zwarciu, który dobrze radzi sobie w późnej fazie gry i jest szczególnie skuteczny przeciwko wrogom, którzy rzucają dużo zaklęć lub utrzymują długie umiejętności.

Dwóch Noxian jest w drodze. Samira to strzelec wyborowy, który ma również dużą siłę do walki w zwarciu; to śmiałka, która rozwija się w wirze walki, zdobywając punkty stylu za mieszanie swoich umiejętności. Tymczasem Sion jest potężnym molochem, który zyskuje dodatkowe zdrowie za zabijanie stworów i pokonywanie bohaterów. Nawet zabicie go nie wystarczy, aby go powstrzymać, ponieważ jego zdolność pasywna pozwala mu tymczasowo wrócić do życia i udać się na zemstę.

Dzika Szczelina gracze mogli także ustawić się w kolejce do tymczasowego trybu o nazwie Szczelina Żywiołów. Riot eksperymentuje z tym trybem, który daje zespołom potężne wzmocnienia za zabijanie smoków i odbieranie ich dusz. Mapa również będzie się zmieniać w czasie, zmieniając się w zależności od tego, czy pojawi się piekielny, górski lub smok wiatru. Szczelina Żywiołów po wielu iteracjach okazała się na tyle skuteczna, że ​​stanie się mapą domyślną, co oznacza, że ​​wszyscy gracze będą musieli zacząć obserwować mapę i zwracać uwagę na te smocze odradzanie się.

Wydarzenie Czarodziejek Gwiazd wprowadza kilka ekskluzywnych skórek do Dzika Szczelina, w tym Czarodziejka Gwiazd Orianna, Seraphine, Senna oraz Odkupione Czarodziejki Gwiazd Xayah i Rakan. W nadchodzących dniach dowiemy się więcej o Czarodziejkach Gwiazd i ich wydarzeniu, ponieważ będzie to duże letnie wydarzenie w wielu grach Riot.

Na koniec wprowadziliśmy kilka dobrych zmian jakości życia, dotyczących liczników czasu bohaterów i zaklęć przedmiotów, a także innych drobnych poprawek. Dzika Szczelina powinni czuć się trochę lepiej, grając z tymi drobnymi zmianami, takimi jak usunięcie zaklęcia Cienie lub możliwość zmiany zaklęć bez konieczności sprzedawania butów.

Naszywka Lśniąca jasność pojawi się 14 lipca Dzika Szczelinawraz z nowym sezonem rankingowym i Wild Pass.Źródło : https://www.polygon.com/2022/7/6/23197000/league-of-legends-wild-rift-patch-shining-bright-additions-champions-skins