LoLdle Answers – sobota, 16 września 2023 r

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę o League of Legends? Nie szukaj dalej, odpowiedzi na zagadki z najnowszej edycji LoLdle są już dostępne! Ta gra oferuje pięć różnych wyzwań, w tym umiejętności, cytaty, klasyczne, okładki i próby emoji. Aby utrzymać dobrą passę, gracze muszą posiadać pełną wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach League of Legends, aby móc rozwiązywać zagadki.

Odpowiedzi na zagadki z 16 września

Oto rozwiązania zagadek z 16 września:

Klasyczny: Dariusz

Cytat : Kleda

Zdolność: Ivern

Bonusy: Pokręcony los

Okładka: Młócić w coś

Bonusy: Thresh Głębokiego Terroru

Odgadnięcie imienia Dariusa nie powinno być zbyt trudne dla entuzjastów LoL-a, biorąc pod uwagę wskazówki dostarczone przez LoLdle. Pochodząca z regionu Noxus zadebiutowała w League of Legends w 2012 roku. Zagadka z cytatem również powinna być trudna do rozwiązania, gdyż Kled nie jest często używany w grach MOBA Riot Games.

Zidentyfikowanie umiejętności Q Iverna może być dość proste ze względu na jego wysoki współczynnik wybierania w LoL. Podobnie rozszyfrowanie zagadki emoji będzie prawdopodobnie łatwe, ponieważ Twisted Fate jest popularnym środkowym w League of Legends. W połączeniu z tą dwójką znalezienie okładki Thresha Deep Terror nie jest zbyt trudne.

Poprzednie odpowiedzi od LoLdle

Oto kilka odpowiedzi na poprzednie edycje LoLdle:

…(poprzednie odpowiedzi zostały usunięte ze względu na długość)

Odpowiedzi do 437. edycji LoLdle zostaną opublikowane 17 września 2023 r.

Źródło: www.sportskeeda.com