LoL: Zilean nie przeszedł żadnych większych zmian od sezonu 5, żartuje Riot

Los zapomnianego czempiona: Zilean, Strażnik Czasu

Bohater zapomniany przez twórców?

League of Legends odnotowało ogromny rozwój w ciągu ostatniej dekady, z wieloma bohaterami, sprzętem i poważnymi zmianami dyktującymi metę. Jednak wydaje się, że twórcy i większość graczy zapomnieli o jednym bohaterze: Zilean. Po przejrzeniu historii aktualizacji gracze League odkryli, że Chronokeeper nie otrzymał żadnych znaczących zmian od aktualizacji 5.23 wydanej 24 listopada 2015 r. Rzeczywiście, jedyne poprawki, jakie otrzymał w ciągu ostatnich ośmiu lat, dotyczyły ogólnych aktualizacji many dla magów i potężna aktualizacja wytrzymałości.

Bez zmian

Oprócz tych zmian Zilean otrzymała jedynie minimalne zmiany w swoim podstawowym zdrowiu, pancerzu i manie, a także poprawki błędów i aktualizacje wizualne. Nie wprowadzano żadnych zmian w jego umiejętnościach od 2015 roku, kiedy Riot dodał nowy efekt do swojej umiejętności biernej, który pozwolił mu zdobyć więcej doświadczenia i podnosić poziomy swoich kolegów z drużyny. Wielu innych bohaterów pozostało bez większych zmian, ale Zilean pozostaje jednym z niewielu bohaterów w ciągu ostatnich ośmiu lat, którzy nie otrzymali żadnych poprawek od twórców.

Mimo to inżynier testowy Riot, Ray „RayYonggi” Williams, uznał tę sytuację za zabawną i żartował, że Zilean jest „być może po prostu idealnym mistrzem”.

Rozbieżne opinie

Istnieje zdecydowana mniejszość zwolenników Zileana, którzy mają nadzieję, że uwaga skupi się na ich ulubionym Strażniku Czasu, ponieważ wierzą, że Riot w końcu wprowadzi zmiany, które osłabią bohatera. Inni są zdania, że ​​Zilean nie potrzebuje żadnych zmian, gdyż we właściwych rękach jest plagą zdolną przejąć kontrolę nad rozgrywkami. Według strony statystycznej League U na poziomie Platinum i wyższym Zilean w dalszym ciągu utrzymuje przyzwoity współczynnik gry wśród wspierających, osiągając 51% wskaźnika zwycięstw w ponad 39 000 gier na poziomie Platinum i wyższym. GG. Może nie jest najpopularniejszym wyborem do wsparcia, ale Zilean wciąż może znaleźć czas, aby ukraść Twoje Elo, jeśli napotkasz doświadczonego zwolennika.

Źródło: www.bing.com