LoL Worlds 2023: Grywalne Briar i Naafiri?

Nowi mistrzowie LoL, Briar i Naafiri, niedawno zadebiutowali na Rift, ale czy będzie można nimi grać podczas Mistrzostw Świata League of Legends 2023, czy też gracze będą musieli poczekać do końca roku 2023 na Rift i początku roku 2024, aby w końcu zobaczyć, jak są wybierani podczas profesjonalnych meczów?

Mistrzostwa Świata LoL 2023: Czy ci mistrzowie będą rozgrywani w Korei Południowej?

Mistrzostwa Świata League of Legends rozpoczną się 10 października, a runda play-in wyłoni dwie ostatnie drużyny, które będą rywalizować na głównej scenie Mistrzostw 2023. Wraz z rozpoczęciem odliczania fani przygotowują się do wspierania swoich ulubionych drużyn i regionów, które reprezentują.

Ale czy nowi członkowie listy mistrzów League of Legends wezmą udział w tym wydarzeniu? Według poprzedniego bloga deweloperów nowi lub przerobieni bohaterowie „muszą zostać aktywowani na potrzeby play-offów we wszystkich czterech głównych regionach, aby można było nimi grać w następnym międzynarodowym turnieju”.

Zasady Riot dotyczące bohaterów

Zatem biorąc pod uwagę te zasady, jest mało prawdopodobne, że zobaczymy Briara lub Naafiriego podczas Mistrzostw Świata League of Legends w 2023 r. Na początku tego roku, podczas Mid-Season Invitational, Riot unieruchomił także Yuumi i Milio, ponieważ tego nie zrobili rozgrywane były w fazie play-off w głównym regionie.

Jednakże na Reddicie pojawił się post Riot Meddler, w którym stwierdził, że w Naafiri będzie można grać na Mistrzostwach 2023. Być może dlatego, że wydano go 5 aktualizacji przed Mistrzostwami, zespół uważa, że ​​był w stanie go poprawnie zrównoważyć nawet bez dane z profesjonalnych play-offów.

Wygląda więc na to, że Riot może zmienić swoje zasady dotyczące bohaterów, dezaktywując Briara, a Naafiri będzie mógł grać w turnieju.

W tym artykule znajdują się linki partnerskie oznaczone symbolem [shopping]. Dzięki tym linkom możemy otrzymać niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.

Źródło: Earlygame.com