LoL Twój sklep: Do -70% na Twoje ulubione skórki!

Znajdź wszystkie informacje na temat dat premiery filmu, gry lub produktu. O ile nie zaznaczono inaczej, daty premiery mają charakter spekulacyjny i mogą ulec zmianie. Czy zauważyłeś błąd? Skontaktuj się z nami tutaj.

LoL Your Shop: wydarzenie, którego nie można przegapić dla entuzjastów LoL

Szukasz nowego wyglądu dla swojego głównego bohatera, ale czekasz na najlepszą ofertę? Twoja cierpliwość wkrótce się opłaci wraz z triumfalnym powrotem wydarzenia LoL Your Shop, oferującego graczom szansę na zdobycie pożądanych skórek po obniżonych cenach! Chociaż szczęście odgrywa rolę, nie martw się, że otrzymasz skórkę, która zostanie całkowicie odłączona od twojej puli bohaterów. Wydarzenie bierze pod uwagę najczęściej granych przez Ciebie bohaterów, dając Ci szansę pochwalenia się swoimi umiejętnościami w wielkim stylu, a wszystko to bez rozbijania banku!

LoL Twój sklep powrócił!

Wydarzenie LoL Your Shop to popularna okresowa wyprzedaż oferująca skórki bohaterów po obniżonych cenach, która powróciła niedawno w 2024 r. 9 maja. Oferty wygasną 5 czerwca 2024 r.

W tym przypadku każdemu graczowi oferujemy sześć specjalnie wybranych dla niego skórek ze zniżką (od 20 do 70%). Twój Sklep korzysta z Twojej historii gry z ostatnich 6 miesięcy, aby zapewnić te oferty, traktując priorytetowo bohaterów, którymi grasz najczęściej. Jest więc duża szansa, że ​​możesz kupić skórkę, której szukasz, po obniżonej cenie!

Jak uzyskać dostęp do Twojego sklepu w LoL?

Poszukaj zakładki Twój sklep w kliencie LoL. Znajduje się w górnym menu, wraz z ikoną karty, obok Niebieskiej Esencji i Punktów Riot. Kliknij na nią, aby odsłonić sześć kart, z których każda kryje przecenioną skórkę. Wystarczy kliknąć na kartę, aby zapoznać się z poniższą ofertą!

https://www.youtube.com/watch?v=video1

Podana cena obejmuje zarówno skórkę, jak i bohatera (jeśli jeszcze go nie posiadasz). Jeśli mistrz jest częścią oferty, jego ikona zostanie wyświetlona na skórze. Możesz kupić mistrza osobno, co obniży ogólną cenę.

Które skórki nie będą dostępne w Twoim sklepie?

Pomimo świetnych ofert w Twoim sklepie, istnieje kilka wyjątków. Oto, czego nie znajdziesz:

  • Legendarne skórki (Uwaga: wydarzenie w grze może oferować szansę na zdobycie legendarnej skórki w Twoim sklepie, ale nie jest to normalne. Tym razem nie będą oferowane żadne legendarne skórki.)
  • Najlepsze skórki
  • Bohaterowie lub skórki wypuszczeni w ciągu 90 dni od uruchomienia Twojego Sklepu
  • Limitowane skórki

To jest część artykułu, skontaktuj się z nami, aby reszta pojawiła się w nadchodzących dniach!

Źródło: realsport101.com