LoL Patch 13.19: Wszystkie zmiany na serwerze PBE

Co zostanie ulepszone i osłabione w następnym patchu?

Aktualizacja 13.18 League of Legends właśnie została wydana, więc czas przyjrzeć się temu, co przyniesie aktualizacja 13.19! Jesteśmy pewni, że będzie to patch skierowany do profesjonalnych graczy, gdyż na tej wersji odbędą się Mistrzostwa Świata 2023!

Informacje o łatce

Niedługo premiera LoL-a łatki 13.19, a my już mamy informacje na temat ulepszeń i osłabień, które zostaną wprowadzone. Gracze meksykańskiej League of Legends będą podekscytowani debiutem nowej linii skórek o nazwie La Ilusión!

Nerfy i wzmocnienia w patchu

Ponieważ w tej aktualizacji odbędą się Mistrzostwa 2023, wprowadzone zostaną dodatkowe zmiany w balansie gry profesjonalnej, zanim Riot ponownie skupi się na balansowaniu gry rankingowej. Na razie nie słyszeliśmy o żadnych planowanych osłabieniach, ale może się to zmienić w nadchodzących dniach. Z drugiej strony, niektórzy bohaterowie skorzystają ze wzmocnień.

Wzmocnieni bohaterowie

Tym razem kilku bohaterów skorzysta ze wzmocnień i powinniśmy je zobaczyć podczas Mistrzostw Świata League of Legends w 2023 roku. Na przykład prędkość rakiet Twitcha zostanie zwiększona z 4000 do 5000.

Kolejnym bohaterem, który zostanie ulepszony, jest Lee Sin. Nie możemy sobie wyobrazić aktualizacji Mistrzostw bez zmian od Lee Sina! Jego zaklęcie W – Straż Ochronna/Żelazna Wola zwiększy kradzież życia i wampiryzację zaklęć.

Zmiany systemowe

Nie ogłoszono jeszcze żadnych zmian w przedmiotach, ale nie martw się, nadejdzie jeszcze więcej nowych skórek.

Nowe skórki La Ilusion

Jak zawsze, ogłoszono nowe skórki w patchu 13.19. Tym razem Riot chce oddać hołd kulturze meksykańskiej, świętując „Día de Los Muertos”, które obchodzone jest w Meksyku 2 listopada. Nowe skórki z linii La Ilusión będą dostępne w patchu 13.19.

Wśród ogłoszonych skórek będziemy mogli znaleźć Dravena, Gnara, Nidalee, Qiyanę, Renatę Glasc, Ziggsa oraz Prestiżową wersję Renaty Glasc. Skórki normalne będą miały rangę epicką i będzie można je kupić za 1350 RP, natomiast skórka prestiżowa dla Renaty Glasc będzie dostępna za 100 mitycznej esencji. Uzbrój się w cierpliwość, bo na pewno nie będziesz chciała przegapić tej intrygującej linii skórek!

To wszystkie zmiany, które są obecnie testowane na PBE League of Legends, ale z pewnością będzie ich więcej. Wróć do nas za kilka dni i dowiedz się więcej!

Źródło: riftfeed.gg