Powrót kultowego przedmiotu w League of Legends

Usunięty przedmiot powraca w League of Legends

Jeden z czterech nowych przedmiotów, które zostaną dodane do League of Legends w nadchodzących dniach, to Statikk Shiv. Ten przedmiot zadaje dodatkowe obrażenia magiczne przy trafieniu wrogów po tym, jak zostanie naładowany i może odbić się od siedmiu celów jednocześnie. Według dewelopera Riot Games Statikk Shiv w pewnym stopniu pokrywał się z Runaan’s Hurricane, co oznacza, że ​​oba przedmioty miały prawie takie samo zastosowanie. Statikk Shiv pozostał dostępny w TFT.

Statikk Shiv powraca do League of Legends jako przedmiot legendarny. W nowej i ulepszonej wersji Kosy Statikka należy spodziewać się pewnych zmian, aby uniknąć nakładania się z Huraganem Runaana. Do sklepu zostanie dodany jeszcze jeden mityczny przedmiot, Echa Helii. Listę uzupełniają dwa epickie przedmioty, Wisiorek Studni Życia i Kielich Błogosławieństwa.

Więcej zmian w patchu LoL 13.10

W League of Legends pojawi się więcej dostosowań i zmian systemowych. Niektóre z ogłoszonych zmian dotyczą licznika czasu odrodzenia Blastcone, liczników Homeguard i prędkości stworów sprzed 14 lat. Dokładne liczby nie są jeszcze znane. Wytrzymałość opancerzenia wieży i Uwolniony teleport również zostaną dostosowane. Ogólnie rzecz biorąc, łatka 13.10 koncentruje się na przedmiotach i systemach gry.

Według Matta „Riot Phroxzona” Leung-HarrisonaCelem League of Legends jest wprowadzanie znaczących zmian systemowych przynajmniej raz w roku. Celem jest „rozwiązanie kilku problemów graczy i dodanie ekscytującej zawartości”.

Data wydania

Aktualizacja 13.10 zostanie udostępniona 17 maja.

Źródło : https://win.gg/news/lol-patch-13-10-brings-back-a-fan-favorite-item/.