LoL: Imponujące nowe skórki dla Talona, ​​Vi i nie tylko na PBE

Koci chaos w League of Legends

Wkrótce w League of Legends powinna pojawić się nowa skórka, która przekształci kilku bohaterów w przerażające kocie drapieżniki. Ta nowa skórka Pierwotnej Zasadzki powinna zawierać ikony i potencjalnie może obejmować innych bohaterów oprócz Talona, ​​Riven, Vi i Sivir. Te nowe stroje inspirowane są plemieniem myśliwych o kociej mocy.

Emotki League of Legends również zostały zaktualizowane podczas przenoszenia na PBE. Jednak w centrum uwagi powinna znajdować się nowa skórka Primal Ambush.

Przerażające kocie skóry

Sądząc po nazwach plików, wydaje się, że ci bohaterowie przekształcili się w podzielone na kategorie bestie z oznaczeniami, które integrują ich z plemieniem łowców. Te nowe wyglądy zapowiadają się dziko i niebezpiecznie, chociaż pełne modele bohaterów z tymi skórkami nie zostały jeszcze ujawnione.

Jest prawdopodobne, że skórki Pierwotnej Zasadzki będą miały ramki. Nie jest jednak jeszcze jasne, czy będą one dostępne do kupienia w pakiecie, czy w ramach nieujawnionego wydarzenia promocyjnego.

Chociaż skórki te nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, jest mało prawdopodobne, że zostaną wydane w tym samym czasie, co łatka 14.1. Bardziej prawdopodobne jest, że pojawią się one wraz z łatką 14.2, oczekiwaną na 17 stycznia. Tymczasem gracze mogą spodziewać się rozpoczęcia sezonu 2024 już 10 stycznia, a co za tym idzie znaczących zmian w Summoner’s Rift i licznych modyfikacji w mechanice gry.

Źródło: www.bing.com