Logitech G wprowadza oficjalny sprzęt do gier League of Legends


Rozwiń swoją grę: Logitech G & Riot Games przedstawia oficjalny sprzęt do gier League of Legends.

Ulepsz swoją grę

Graj z Legends z Logitech G League of Legends Collection, w tym zestawem słuchawkowym do gier PRO X, bezprzewodową myszą do gier PRO, mechaniczną klawiaturą do gier PRO i podkładką pod mysz do gier G840 XL.

Logitech G, marka firmy Logitech i wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, we współpracy z Riot Games, twórcą League of Legends, przedstawił dziś serię kolekcjonerskich gier League of Legends na komputery PC.

Wysoka wydajność poprawiająca wrażenia

Oferując taką samą wysoką wydajność, jakiej gracze oczekują od Logitech G, ta współpraca została zaprojektowana z wykorzystaniem zastrzeżonego przez League of Legends wyglądu Hextech w pakiecie produktów, który obejmuje zestaw słuchawkowy Logitech G PRO X Gaming Headset, Logitech G PRO Wireless Mysz do gier, mechaniczna klawiatura do gier Logitech G PRO i podkładka pod mysz do gier Logitech G840 XL.

„Kiedy kochasz grę taką jak League of Legends, zanurzasz się w niej tak, jakby to był twój prawdziwy świat”, powiedział Peter Kingsley, CMO Logitech G. „Zbudowaliśmy tę kolekcję we współpracy z zespołem League of Legends, w oparciu o pomysł połączenia naszych profesjonalnych produktów i technologii z kultowymi projektami Hextech League of Legends. Zestaw słuchawkowy, klawiatura, mysz i podkładka pod mysz są w specjalnych kolorach League, tworząc unikalną kolekcję zaprojektowaną, aby inspirować rozgrywkę na najwyższym poziomie”.

W League of Legends Hextech to nasycona magią technologia, która zasila regiony Piltover i Zaun. U podstaw Hextech łączy czystą i warstwową geometrię architektury inspirowanej art deco z magiczną siłą przewodnią, połączeniem nowoczesności i fantastyki. Jako oficjalny język projektowania marki League, Hextech nie tylko wzmacnia, ale także prowadzi graczy.

„Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z firmą Logitech G” — powiedziała Ashley Maidy, szefowa działu produktów konsumenckich w Riot Games. „Byli fantastycznym współpracownikiem, jeśli chodzi o poprawę doświadczenia graczy i ożywienie League of Legends. Nowa kolekcja na poziomie profesjonalnym podnosi wrażenia każdego gracza, przekładając naszą technologię League of Legends Hextech na eleganckie produkty oparte na wydajności.”

Inspirujący fani ligi na całym świecie

Zestaw słuchawkowy do gier PRO X League of Legends Edition został stworzony, aby zainspirować fanów League i został zaprojektowany, aby podnieść poziom zawodników na poziomie turniejowym. Zbudowany w oparciu o sprawdzoną technologię PRO X, opracowaną zi dla profesjonalistów e-sportowych, ten zestaw słuchawkowy charakteryzuje się doskonałą konstrukcją zapewniającą wyjątkowy komfort i trwałość, technologią Blue VO!CE dla transcendentnej komunikacji oraz dźwiękiem przestrzennym 7.1 dla maksymalnego zanurzenia i czystości.

Mechaniczna klawiatura do gier PRO League of Legends Edition to kompaktowa konstrukcja bez klucza dziesięciokluczowego, która zwalnia miejsce na stole dla myszy o niskiej czułości. Wyposażony w wytrzymałe przełączniki dotykowe GX Brown, zapewnia dostrzegalne sprzężenie zwrotne, nie będąc zbyt głośnym ani rozpraszającym. Ta klawiatura jest wyposażona w programowalną technologię LIGHTSYNC RGB i wbudowaną pamięć, umożliwiając graczom dostosowywanie i przechowywanie wzoru podświetlenia na potrzeby turniejów.

Logitech G dodał również mysz PRO Wireless Mouse League of Legends Edition i podkładkę pod mysz do gier G840 XL, aby przenieść Summoner’s Rift na biurko i powiązać kolekcję.

Część kolekcji, która jest czymś więcej niż konfiguracją do gier, to legendarne narzędzia, wykute przez magię, zahartowane przez naukę i używane przez mistrzów.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DC75E38124B748868158B930B5A0A17B&url=https%3A%2F%2Ftechround.co.uk%2Fnews%2Fofficial-gaming-gear-of-league-of-legends%2F&c=13222889526519048490&mkt=fr-fr