Linia skórek League of Legends Primal Ambush wydana w patchu 14.2

Nowe odkrycie: skórka League of Legends „Primal Ambush”.

Nowa linia skórek o nazwie „Primal Ambush” wywołuje obecnie zamieszanie w społeczności graczy wideo League of Legends (LoL), bijatyka online dla wielu graczy. Ta linia skórek została ujawniona w aktualizacji Public Beta Environment (PBE) i zapewnia unikalne połączenie pierwotnej i dzikiej estetyki dla bohaterów Talona, ​​Riven, Vi i Sivir. Jednak możliwość dołączenia do tej podstawowej grupy innych bohaterów pozostaje otwarta, co budzi oczekiwanie.

Uwolnij wewnętrzną bestię

Nadchodząca linia skórek „Pierwotna zasadzka” przedstawia naszych ulubionych bohaterów w postaci kocich bestii ozdobionych plemiennymi znakami łowieckimi. Nie są to jednak tylko koty domowe. Skórki mają nosić cechy rozdartych bitwami, podkreślając surowy, pierwotny motyw, który rezonuje z przetrwaniem najsilniejszych.

Więcej niż tylko skórki

Oprócz głównych skórek aktualizacja sugeruje, że ikonom mogą towarzyszyć unikalne ramki. Nie wiadomo, czy będą one dostępne w ramach pakietu do kupienia lub przepustki na wydarzenie. Tak czy inaczej, gracze mogą spodziewać się poprawy swoich wrażeń z gry dzięki tym efektownym wizualnie dodatkom.

Trwa oczekiwanie na aktualizację 14.2

Chociaż Riot Games nie ogłosiło oficjalnie linii skórek „Primal Ambush”, oczekuje się, że zadebiutuje ona w aktualizacji 14.2, wstępnie zaplanowanej na 17 stycznia. Nastąpiło to po wydaniu skórki Dragonmancer w aktualizacji 14.1, jeszcze bardziej rozszerzającej zakres opcji estetycznych dostępnych dla graczy.

Ale to nie wszystkie emocje na horyzoncie. 10 stycznia rozpoczyna się sezon 2024. Ten nowy sezon obiecuje znaczące zmiany w Summoner’s Rift, przedmiotach i mechanice rozgrywki, w tym długo oczekiwaną aktualizację przerażającego Barona Nashora. Wszystkie te aktualizacje zwiastują ekscytujący czas dla graczy LoL, zapewniając odświeżające i nowe wrażenia z gry.

Źródło: bnnbreaking.com