Limitowana edycja monitora do gier UltraGear „League of Legends” zaprezentowana przez firmę LG

Nowy monitor do gier LG jest wyposażony w 27-calowy wyświetlacz OLED bez obramowania, obsługujący HDR10 i działa z częstotliwością odświeżania 240 Hz przy czasie reakcji wynoszącym zaledwie 0,03 milisekundy w kolorze szarym do szarego. Wysoka częstotliwość odświeżania monitora sprawia, że ​​liczba klatek na sekundę jest płynniejsza, a gry mogą szybciej reagować. Podczas gdy wiele nowoczesnych monitorów do gier zazwyczaj obsługuje częstotliwość odświeżania 144 Hz lub 165 Hz, firma LG znacznie ją zwiększa, wprowadzając nowe wyświetlacze, co może mieć wpływ na idealnie zsynchronizowane działania wykonywane w grach. Monitor oferuje również rozdzielczość 2560 x 1440 QHD z technologią przeciwodblaskową i przeciwodblaskową.

Projekt inspirowany Hextech

Oprócz elementów wewnętrznych, dostępna jest również konstrukcja zewnętrzna urządzenia inspirowana Hextech, z tkanymi metalowymi elementami i oświetleniem LED podkreślającym szczegóły z tyłu ekranu i z przodu stopy podporowej. Ustawienia i opcje urządzenia korzystają ze specjalnego interfejsu „League of Legends”, z opcjami dostosowanymi do graczy.

Ustawianie opcji i dostępności

Podobnie jak w przypadku wielu monitorów do gier, można regulować wysokość ekranu, a także przechylać go, obracać i odwracać. Model monitora do gier LG UltraGear OLED 27GR95QL jest dostępny na stronie internetowej LG, ale można go kupić tylko w niektórych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Włoszech, Arabii Saudyjskiej i Korei Południowej. Choć możliwe, że ten monitor będzie droższy w porównaniu z podobnymi wyświetlaczami – ponieważ jest to edycja limitowana – firma LG nie ogłosiła jeszcze oficjalnie ceny monitora.

Źródło: www.bing.com