Lil Nas X zostaje prezesem „League of Legends”


Riot Games ogłosiło Lil Nas X jest prezesem „League of Legends”. Tytuł honorowy (oznaczający, że zdobywca nagrody Grammy nie jest w rzeczywistości pracownikiem firmy) jest częścią nieustannej współpracy między twórcą gry a gwiazdą musicalu, najnowszej współpracy z marką Lil Nas X.

cholera, naprawdę pozwolili mi zostać modelką, ambasadorem trenera, prezesem League of Legends, futrzakiem, ambasadorem ysl beauty, rozpocząć światową trasę koncertową i wystąpić w modowym świecie mody, wszystko w tym samym miesiącu https:/ /t.co/zQsUEVSOm7

Obraz

W tej nowo stworzonej roli Lil Nas X będzie odpowiedzialny za „tworzenie wybuchowych muzycznych momentów”, w tym występ na żywo dla 180 milionów graczy i fanów gry miesięcznie, a także nową skórkę dla bohatera League. Te wybuchowe muzyczne momenty zostaną zakończone podczas ceremonii otwarcia festiwalu League of Legends Mistrzostwa Świata, wydarzenie e-sportowe, które wcześniej obejmowało przyciągające wzrok widowiska, takie jak grupy K-Pop w rozszerzonej rzeczywistości i hologramy taneczne.

23 września wyda piosenkę „Star Walkin”, oficjalną piosenkę przewodnią turnieju. 3 listopada Riot Games wyda pierwszy w swoim rodzaju element kosmetyczny w grze („prestiżową skórkę”) dla zupełnie nowego mistrza League, K’Sante, Dumy Nazumaha. Skórka w grze została częściowo zaprojektowana przez Lil Nas X i będzie dostępna do 14 listopada. Nie będzie można go kupić bezpośrednio, ale można go zdobyć, grając w gry „League of Legends” lub Teamfight Tactics podczas wydarzenia w grze Mistrzostw 2022. Gracze będą musieli zdobyć walutę w grze (2000 tokenów Mistrzostw 2022), aby na stałe odblokować skórkę.

Lil Nas X i buty Satan od MSCHF

To nie jest pierwszy wypad Lil Nas X w świat gier wideo, który wcześniej dał koncert w „Roblox” i współpracował z amerykańską organizacją e-sportową 100 Thieves przed zeszłorocznymi mistrzostwami świata „League of Legends”.

„Czułem, że nadszedł czas, abym spróbował czegoś nowego” – powiedział Lil Nas X. „Na tak wiele sposobów odcisnąłem swój ślad w popkulturze, a teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się ze światem gier. Będę największym prezesem League of Legends wszech czasów. Poza tym zamierzam zrobić najlepszy hymn Mistrzostw wszech czasów i zagrać największy, najfajniejszy, najseksowniejszy świat w historii wszystkich światów!”

„Lil Nas X to najbardziej elektryzujące nazwisko w muzyce, więc kiedy pojawił się w naszej siedzibie głównej i powiedział nam, że chce zostać prezydentem League i dołączyć do nas na całym świecie, oczywiście powiedzieliśmy„ tak ”. Naz Aletaha, globalny szef e-sportu „League of Legends” dla Riot Games, powiedział. „Wszyscy byliśmy pod wrażeniem jego wizji, pasji i niezaprzeczalnego stylu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wniesie na scenę Worlds w San Francisco w listopadzie”.

Jesteśmy skłonni się zgodzić. Lil Nas X zawsze dążył do widowiskowości wizualnej, tworząc niezwykle popularne spektakle i czasami kontrowersyjne kolaboracje. Nie ma wątpliwości, że ta najnowsza współpraca z Riot przyniesie nam coś równie niezapomnianego.

Źródło : https://nerdbot.com/2022/09/15/lil-nas-x-inaugurated-as-president-of-league-of-legends/