Lil Nas X wydaje „Star Walkin”, nowy hymn na mistrzostwa świata League of Legends


Zgodnie z obietnicą, Lil Nas X oficjalnie wydał dziś swój nowy utwór „Star Walkin”. Wokalista, który znalazł się na szczycie listy przebojów, niedawno udostępnił fragment nowej piosenki w teledysku z jego niewiarygodnie realistyczną figurą woskową z Madame Tussauds.

W utworze inspirowanym syntezatorami z lat 80. Lil Nas X przełącza się między rapowaniem i śpiewaniem o osiąganiu gwiazd i nigdy nie rezygnując ze swoich celów. „Star Walkin” to hymn Mistrzostw Świata League of Legends, które odbędą się w Meksyku 29 września 2022 r. Ta wieloosobowa gra wideo na arenie bitewnej online znana jest ze współpracy z wykonawcami muzycznymi w celu promowania ich Mistrzostw Świata. Poprzednie utwory to „Warriors” zespołu pop/rock Wyobraź sobie smoki i „Ignite” niemieckiego DJ Zedd.

Oczywiście wprowadzenie tej piosenki było niczym innym jak perfekcją pochodzącą od samego króla Internetu. Wcześniej w tym miesiącu League of Legends ogłosiło, że piosenkarka „Industry Baby” została nowym prezesem League of Legends z bezczelną kampanią w mediach społecznościowych. Wszystko to miało na celu promowanie Mistrzostw Świata w grze i nowego hymnu stworzonego przez Lil Nas X.

Musimy powiedzieć, że „Lil Nas Xecutive” ma w sobie coś z pierścionka.

Panowanie Lil Nas X nie kończy się w najbliższym czasie. W połączeniu z jego pierwszym Światowa trasa „Long Live Montero Tour”, nowa muzyka i ambasador marki Coach i YSL, wygląda na to, że rok 2022 jest również rokiem Lil Nas X.

Posłuchaj pełnej wersji „Star Walkin” poniżej.

Źródło : https://www.intomore.com/music/lil-nas-x-releases-star-walkin-new-anthem-league-legends-world-championship/