Lil Nas X porzuca teledysk anime do piosenki „League of Legends” „STAR WALKIN”


lil-nas-x-starwalkin-anime-music-video-liga-of-legends.jpg

Lil Nas X przejmuje stery z gigantycznymi robotami z anime w nowym teledysku do swojego League of Legends Temat Mistrzostw Świata „STAR WALKIN”.

Film przedstawia kilku gwiazdorskich graczy, w tym Tian „Meiko” Ye i Marek Brázda, przygotowujących się do turnieju. Powoli rzeczywisty świat wokół nich zmienia się w świat League, gdy gigantyczne mechy reprezentujące postacie pojawiają się do walki, dopingowane przez mieszkańców miasta. To wielki hołd zarówno dla gry, jak i klasycznego anime Ewangelia oraz Gundam.

The League of Legends Finały Mistrzostw odbędą się w San Francisco, gdzie rozgrywa się teledysk. Zobaczymy w nim słynny most Golden Gate, a także wzgórze Telegraph Hill, które zamienia się w Shadow Isles.

To epicki teledysk i epicka piosenka, idealna na epicką Liga Światy.

„Nigdy nie mów, że to koniec, jeśli oddycham/biegnę do światła księżyca i przyspieszam” Nas śpiewa w rytm electro. „Po co czcić legendy, skoro wiesz, że możesz do nich dołączyć?”

Piosenka zawiera idealną brawurę i zabawę.

Zaledwie w zeszłym tygodniu Lil Nas X objął stanowisko prezesa League of Legends w przezabawnej reklamie swojej nowej piosenki i Liga Turniej Mistrzostw.

„Wydaje mi się, że część mnie chciała spróbować czegoś nowego. Zostawiłem swoje piętno na muzyce pop, zostawiłem swoje piętno na popkulturze, teraz zdecydowałem się zostać nowym prezesem League of Legends” – mówi w filmie. „Możesz nazywać mnie Lil Nas Xecutive”.

„Będę największym prezydentem League of Legends, wszechczasów ”- powiedział również Lil Nas X w oświadczeniu. „Ponadto zamierzam zrobić najlepszy hymn Mistrzostw Świata wszechczasów i zagrać największy, najfajniejszy, najseksowniejszy świat w historii wszystkich światów”.

The League of Legends W Turnieju Mistrzostw 24 drużyny rywalizują o tytuł między 29 września a finałami 5 listopada. Od Ciebie zależy, czy uważasz, że będą to „największe, najfajniejsze, najseksowniejsze” Mistrzostwa Świata w historii.

POWIĄZANE | Lil Nas X ma teraz figurę woskową i jest tak dobra, że ​​jest niesamowitaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633c74d206b8479799d4ad31616a6c41&url=https%3A%2F%2Fwww.yahoo.com%2Fnews%2Flil-nas-x-drops-anime-193746906.html&c=1786539221741143518&mkt=fr-fr