Lil Nas X głównym bohaterem ceremonii otwarcia LoL Worlds 2022


Opublikowany: 2022-10-27T00:00:00

Zaktualizowano: 2022-10-26T22:36:10

Riot Games ogłosiło, że Lil Nas X będzie główną gwiazdą podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata League of Legends 5 listopada w Chase Center w San Francisco w Kalifornii.

Lil Nas X wykona hymn Mistrzostw 2022 „Star Walking” przed publicznością wraz z innymi występami muzycznymi. Lil Nas X stworzył hymn Mistrzostw 2022 wraz z Riot Games, a także pełnił funkcję prezesa League of Legends w ramach działań promocyjnych firmy związanych z międzynarodowym turniejem.

Wraz z Lil Nas X wokalista Jackson Wang, we współpracy z wytwórnią 88rising, zadebiutuje „Fire to the Fuse”, utworzoną przez Riot Games Music piosenkę przewodnią dla nowej linii skórek Empyrean w grze. Inni artyści występujący przed wielkim finałem Mistrzostw to Louis Leibfried i Edda Hayes.

Riot Games zawsze organizuje widowisko dla fanów, zanim rywalizacja dobiegnie końca w wielkim finale Mistrzostw Świata, a ten rok nie wydaje się być wyjątkiem.

„Od dwóch najlepszych drużyn LoL Esports na świecie po skład ceremonii otwarcia, etap finału światowego będzie pełen ikon. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, że ci uznani na całym świecie artyści wnoszą swój niezrównany talent na Mistrzostwa, spektakularne świętowanie najlepszych w League – powiedział w komunikacie prasowym Naz Aletaha, globalny szef LoL Esports.

Lil Nas X wystąpi przed koronacją zwycięzcy turnieju

Mistrzostwa 2022 dobiegają końca, ponieważ pozostały tylko półfinały i wielki finał. JDG, T1, Gen.G i DRX to ostatnie drużyny, które opuściły 24, które zakwalifikowały się do turnieju.

JDG zmierzy się z T1 29 października, a Gen.G zmierzy się z DRX 30 października, aby mieć szansę na wielki finał. Dwie drużyny, które przetrwają, będą walczyć o swoje prawo do zniesienia Pucharu Przywoływaczy 5 listopada.Źródło : https://www.dexerto.com/esports/lil-nas-x-to-headline-lol-worlds-2022-opening-ceremony-1969133/